VirtualBox extension hatası

Emir.jpeg

Yeni üye
27 Haz 2021
20
0
22
ayub0i8.png

2-3 saattir çözmeye çalışıyorum fakat bulamadım

cpu sanallaştırdım olmadı sildim yükledim kapadım açtım herşeyi yaptım fakat olmadı

Nolur bilgili birileri yardım etsin rica ediyorum

faruk4.1

Yeni üye
27 Haz 2021
29
7
24
knk şu hataları en çok ben aldım sonradan hatamı anladım belki sende yapmısındır içe aktar yerine yeni bas bide alan verme yerinde 50gb ver o kadar yer almaz ama 50 gb altında verince hata veriyor

4 May 2021
110
23
</>
Yok abi ne Yapsam boş bir macera daha başlamadan bitti :(
HOCAM İLK BAŞTA

VİRTUAL BOXIN SİTESİNDE

"

VirtualBox 6.1.22 Oracle VM VirtualBox Extension Pack"​

BUNU BULUN SONRA ÜZERİNE BASIN AŞAĞIDA İNECEKTİR

SONRAKİ KISIMDA İSE VİRTUAL BOXU AÇIN

SONRA

DOSYA<TERCİHLER<UZANTILAR

ORDAN EXTENSİON PACKİ SEÇİN AÇILCAKTIR LİNUXUNUZ

İYİ FORUMLAR >3

HALA ÇÖZÜM OLMUYOR İSE DİSCORD : yusuf_exe#9999

Emir.jpeg

Yeni üye
27 Haz 2021
20
0
22
Merhaba, vmware ile deneyebilirsiniz, eğer oda olmuyorsa dualboot şeklinde kurarsınız isterseniz. Ufak hatalarda bile bu şekilde bırakmak yerine çözüm odaklı bir yol izlerseniz, hayatınızın her alanında etkisini görmeye başlarsınız :) İyi forumlar.
Haklısınız ama neden bu hatayı veriyor anlamadım bi türlü sabahtan beri yüzlerce forum gezdim kimse çözüm bulamamış tek bir çözüm var onun içinde işletim sisteminin linux olması gerekiyor :(

VMware yi önerir misiniz ? yani kullanışlı mı

baktım şimdi ücretsiz değil uygulama :(

Son düzenleme:

Emir.jpeg

Yeni üye
27 Haz 2021
20
0
22
HOCAM İLK BAŞTA

VİRTUAL BOXIN SİTESİNDE

"

VirtualBox 6.1.22 Oracle VM VirtualBox Extension Pack"​

BUNU BULUN SONRA ÜZERİNE BASIN AŞAĞIDA İNECEKTİR

SONRAKİ KISIMDA İSE VİRTUAL BOXU AÇIN

SONRA

DOSYA<TERCİHLER<UZANTILAR

ORDAN EXTENSİON PACKİ SEÇİN AÇILCAKTIR LİNUXUNUZ

İYİ FORUMLAR >3

HALA ÇÖZÜM OLMUYOR İSE DİSCORD : yusuf_exe#9999
discorddan attım istek

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.