Virüs dosyasını süreli çalıştırma

AmiralSalvo

Yeni üye
20 Şub 2016
32
2
Merhabalar elimde linux üzerinden msfvenom yaptığım bir virüs dosyası var.
Bu dosya sıkıntısız çalışıyor ancak hedef bilgisayar açılıp kapandığında bağlantım kopuyor ve tekrar bağlanmıyor .Hedef bilgisayar her kapanıp açıldığında bu dosyayı nasıl otomatik şekilde başlatmaya ayarlayabilirim.HEDEF PC WİNDOWS 7

Kruvazör

Ar-Ge Ekibi Lideri
28 Mar 2020
1,746
38
2,570
Wrong Side Of Heaven
Merhabalar elimde linux üzerinden msfvenom yaptığım bir virüs dosyası var.
Bu dosya sıkıntısız çalışıyor ancak hedef bilgisayar açılıp kapandığında bağlantım kopuyor ve tekrar bağlanmıyor .Hedef bilgisayar her kapanıp açıldığında bu dosyayı nasıl otomatik şekilde başlatmaya ayarlayabilirim.
Programı başlangıca kopyalayan bir eklenti yazabilirsiniz.
Msfvenom da böyle bir ayar var mı hatırlamıyorum fakat kendiniz oluşturabilirsiniz.

Pc açılınca örneğin discordun otomatik açılması gibi...

AmiralSalvo

Yeni üye
20 Şub 2016
32
2
Bunu yaptım ancak PC açılınca programı başlatıyor ama o sırada program çalıştırılsin mı ekranı geliyor bunu da otomatik olarak geçmesi lazım onu bulamadım

Nikon of Disast

Uzman üye
16 May 2020
1,640
13
1,173
Selamlar,

Timer ekleyip sürekli "Process.Start" komutunun çalıştırılmasını sağlayabilir, eğer fazla kasma ve çökme yaşanıyorsa: "pencere adına göre arama yapabilir, pencere bulunamadığında komut çalıştırabilirsiniz."

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.