Virüs yedim

ƓöҠƬüŔҠ

Yeni üye
29 Eki 2018
43
0
Edirne
Reklam Virüsü Tarafindan Esir Alindim Bildiğin Yardim Edin Lütfen Google Giriyorum 10 20 dk oyuna giriyorum 10 20 dk sonra tekrar çıkıyor oyundan atiyor googlede yeni bir sayfa açıyor kendi kendine bilen biri varsa lütfen yardım etsin esir alındım hiçbirşey yapamaz hale geldim reklam virüsü tarafindan

Moderatör tarafında düzenlendi:

G@KHAN

Kıdemli Üye
14 Kas 2009
3,061
3
36
ŞİLE
20 Şub 2016
51
0
Bilgisayarınız güvenli kip'e alıp antivirüs taraması yapmanızı tercih ederim. MalwareBytes size yeterli olacaktır diye umuyorum. Eğer bir gelişme olursa bize iletir misiniz?

metonya

Uzman üye
9 Ara 2017
1,292
8
Türkiye
bazi dosyalar sistem dosyalarina bulasabiliyor hali ile silinemez hale geliyor bunun icin size tavsiyem bitdefender antivirus programi ile detaylamasina sistem taramasi yaptirmaniz

AGULER

Üye
16 Tem 2016
101
1
360 Total Security programını indir, taramanı yap virüsleri temizle. Wise Care programını da indir, bilgisayarındaki gereksiz küçük büyük bütün dosyaları evrakları temizler bilgisayarını temizler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.