Virüs Yedim

batuhancglyn35

Yeni üye
12 Ağu 2018
13
1
Merhaba Büyük ihtimal RAT Virüsü Yedim ve bu kişi beni tehdit ediyor para istiyor biliyorum en temiz yol format ama bu kiş isadece ben wifiye bağlıyken bilgisiyarıma erişiyor Bu kişinini İp Adresini Falan Nasıl bulabilirim Yardımcı Olabilirmisiniz

Zazankar

Üye
12 Ocak 2019
164
1
Türkiye
Merhaba dostum darcoment rat virüsü yediysen darcoment rat remover kullanablirisin kolayca bulunup silinecektir eğer gene devam ederse bilgisayarını güvenli modda başlatıp combo fix adlı virüs programı ile temizleyebilirsin.

https://www.turkhackteam.org/web-se...-portable-turkce-yama-yeni-suffie-zunfix.html

Seni tehtit eden kişiyi bulma konusunda ise virüsü temizlemeden önce o kişiyi kandırıp sosyal medya hesabını alabilirsen iplogger ile yerini tespit edebilirsin iyi forumlar.

batuhancglyn35

Yeni üye
12 Ağu 2018
13
1
değerli yardımlarınız için teşekkür ederim amacım o kişiyi bulmak benim bilgisayarımdan dosya falan çekmişmi görebilirmiyim ? ip loggeri nasıl kullanabilirim teşekkürler

Zazankar

Üye
12 Ocak 2019
164
1
Türkiye
değerli yardımlarınız için teşekkür ederim amacım o kişiyi bulmak benim bilgisayarımdan dosya falan çekmişmi görebilirmiyim ? ip loggeri nasıl kullanabilirim teşekkürler

Dediğim gibi karşınızdaki kişinin bir şekilde sosyal medya hesabını alıp ona bir sosyal mühendislik yapmanız gerekir yani karşınızdaki kişinin sadece o linke basması yeterli olacaktır ip logger kullanımı basittir ip logger ile kişinin yerini tespit edebilirsiniz.

https://www.turkhackteam.org/trojan-ve-virusler/1320153-ip-logger-kullanimi-fallen2k3.html

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.