Virüs yedim

ZaCkho

Yeni üye
17 Eki 2022
9
1
Arkadaşlar 25 kasımda bilgisayarıma office programları crackli yüklerken virüs yemişim bugün fark ettim youtube kanalımdan video yüklenmiş ama hesaplarımda bir çalınma fakrlı bir adresten giriş yok
instagram hesabımdan başka hesaplara bot atılıyordu takip beğeni instada gezerken fakr ettim kaspersky kullanıyorum telefonu pc yi taradım birşey çıkmadı bölye bir virüs hakkında bilginiz varmı format falan atayımmı

Shade6161

Katılımcı Üye
18 Haz 2022
351
96
Arkadaşlar 25 kasımda bilgisayarıma office programları crackli yüklerken virüs yemişim bugün fark ettim youtube kanalımdan video yüklenmiş ama hesaplarımda bir çalınma fakrlı bir adresten giriş yok
instagram hesabımdan başka hesaplara bot atılıyordu takip beğeni instada gezerken fakr ettim kaspersky kullanıyorum telefonu pc yi taradım birşey çıkmadı bölye bir virüs hakkında bilginiz varmı format falan atayımmı
Format bile kesin çözüm değil,Low-level format at.

ra1zy

Yeni üye
15 Eki 2022
3
1
Google güvenlik kısmında kendi cihazın haricinde tüm cihazlardan çıkış yap ardından şifreni değiştir hesabına 2 adımlı doğrulama ekle MalwareBytes ile virüsü bul ve kaldır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.