Virüs

Kaan0075

Yeni üye
1 Tem 2013
3
0
S.a Abi Öncelikle Hepinize Kolay Gelsin. Benim Bilgisayarım Da Olup Olmadık Şeyler Oluyor Mesela
Durduk Yere Ses Gitti Hoporlor Fln Silik Gözüküyordu Ama Ses Kartı Aldık Bi Tane Sorunu Çözdük Şimdide Klavye Ve mouse yi taaktığımız yuvalar tam 7 tanedeydi ben bilgisayarı açık bırakmıstım
bi geldim kendi kendine rest çekti ve 1 tane yuva çalısmaya basladı.
Ailem Hep Oyun Moyun Dan Dolayı Oluyor Fln Dedi Ama Oynadığım Oyunları Arkadaşlarla Oynuyorduk
Ama Onlarda Bi Problem Yoktu Hep Bende bi Problem Oluyor

Abi SizCe Virüsdenmi Kaynaklanıyordur Donanım Sorunumudur___

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.