Visual Basic Trainer Yapımı ?

The Wiper

Yeni üye
28 Şub 2013
33
0
Beyler biri bana öğretebilir mi internette çok araştırdım,herkes aynı şeyleri alıntı yapıp paylaşmışlar zatende de çalışmıyor.Kendim biraz kurcaladım pointer adresi falan buldum.Ama oyundan çıkıp girdiğimde hile çalışmıyor tekrar.Yapamya çalıştığım oyun "Mount&Blade Warband" yardım eden çıkar umarım..

The Wiper

Yeni üye
28 Şub 2013
33
0
Kardeş en sondakine baktım şu kodu modüle yapıştır diyor.
Public Const PROCESS_ALL_ACCESS = &H1F0FFF
Dim f1holder As Integer
Dim timer_pos As Long

Private Declare Function GetWindowThreadProcessId Lib "User32" (ByVal hwnd As Long, lpdwProcessId As Long) As Long
Private Declare Function OpenProcess Lib "kernel32" (ByVal dwDesiredAccess As Long, ByVal bInheritHandle As Long, ByVal dwProcessId As Long) As Long
Private Declare Function WriteProcessMemory Lib "kernel32" (ByVal hProcess As Long, ByVal lpBaseAddress As Any, lpBuffer As Any, ByVal nSize As Long, lpNumberOfBytesWritten As Long) As Long
Private Declare Function ReadProcessMemory Lib "kernel32" (ByVal hProcess As Long, ByVal lpBaseAddress As Any, ByVal lpBuffer As Any, ByVal nSize As Long, lpNumberOfBytesWritten As Long) As Long
Private Declare Function CloseHandle Lib "kernel32" (ByVal hObject As Long) As Long
Private Declare Function FindWindow Lib "User32" Alias "FindWindowA" (ByVal Classname As String, ByVal WindowName As String) As Long
Private Declare Function ReadProcessMem Lib "kernel32" Alias "ReadProcessMemory" (ByVal hProcess As Long, ByVal lpBaseAddress As Any, ByRef lpBuffer As Any, ByVal nSize As Long, lpNumberOfBytesWritten As Long) As Long

'Şimdi de fonksiyonumuzu yazıyoruz.

Public Function Longyaz(Offset As Long, WindowName As String, Value As Long) As Boolean

Dim hwnd As Long
Dim ProcessID As Long
Dim ProcessHandle As Long

'Önce oyunun pencere numarasını bulalım;
hwnd = FindWindow(vbNullString, WindowName)

If hwnd = 0 Then 'Oyun şuanda açık değilse
MsgBox "Oyun şuanda açık değil!", vbCritical, "Yazma Hatası" 'oyun acıkdeyilse bu hatayı versin isterseniz silebilirsiniz

Exit Function

End If

GetWindowThreadProcessId hwnd, ProcessID

ProcessHandle = OpenProcess(PROCESS_ALL_ACCESS, False, ProcessID)

If ProcessHandle = 0 Then

Exit Function

End If

WriteProcessMemory ProcessHandle, Offset, Value, 4, 0& 'Değeri yazıyoruz
CloseHandle ProcessHandle 'Yazma işlemi bitti, pencere kulbunu kapatıyoruz

End Function
Yapıştırdım ama "Any" lerde hata veriyor

Ayrıca diğer verdiğin sayfalara girmiyor.Veritabanı hatası diyor

Son düzenleme:

TeleLife

Üye
27 Haz 2012
194
0
Ben gta da para hilesini paylaşmıştım indir orda projeleride kaydettim dosyanın içine koddalarıda var konuda ama projeyi açarsan rahatlıkla anlarsın :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.