Visual Studio 2015 - Java

Bw'S

Üye
9 Eyl 2015
161
0
Selam Beyler Basit bir soru sorcam Ben Visual Studio 2015 Javayı destekliyormu ?
Desteklemiyorsa Neleri Destekliyor?
Java yı destekliyen Bir Geliştirici Programı Önerebilirmisiniz ?

Şimdiden Teşekkürler//İyi Forumlar

Bw'S

Üye
9 Eyl 2015
161
0
Dostum Şuanlık Javayı biliyorum C dilinide öğrenmek istiyorum fakat eklentileri uygularsam sorunsuz desteklermi ? bide Hangi dilleri kullanıyor biliyorsan Sana zahmet Şimdiden Teşekkürler iyi forumlar

xenceri

Uzman üye
16 Ağu 2010
1,948
0
İstanbul
Kardeşim eklentilerle bir sürü dil desteği var ama çok da verim alındığını söyleyemem (Hatta php bile). Programla beraber C++, VB, C#, AspNet ve MVC, VB Net, J# var nedir hiç araştırmadım ama Java olmadığını biliyorum. C için de ekstradan birkaç şey daha yüklemek gerekiyor.
Onun haricinde js var.
Benim hatırladıklarım bunlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.