Vodafone Akk

3xLDarq

Uzman üye
9 Eyl 2016
1,673
1
Bıraktı-----
Beyler Vodafonede hızı aştım 8mbpslik bir internet aldım vodafoneden
gelen hız 2mbps bile değil 40gb kota var hepsini bitirdim şimdi internet hızı 100kbps filan
ne yapıcam bir vpn filan önerin yada nasıl akk yi kaldırıcam?
müşteri hizmetlerini aradım yok kotayı aştıgınız için yavaş diyor ulan normalde 8mbps aldıgım icin 4mbps olması lazım akk geldiğinde ise 2 mbps ye düşmesi lazım niye böyle oldu
acil yardım
Phantom vpn diye birşey vardı eskiden onla idare ediyordum onuda güncellemiş onu yapan arkadaş şimdi oda iş görmüyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.