Vodafone Bedava İnternet (sınırsız)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xMeybon

Uzman üye
30 Tem 2016
1,162
4
İstanbul
Verdigim ayarlar disindaki yazdigin yerler zaten otomatik telefon tarafindan yazilan yazilar. Verdigim ayarlari girin yeter %100 calışmaktadır. Apn türüde default değil default,supl

Faturalıda olmaz çünkü belli bir paket sınırlaması olmadığı için aylık faturanıza ek 300 tl gibi bir miktar eklenebilir bunun olmasını istemeyiz değil mi :)
Default,supl'da Denedim Çalışmıyor.

tikkynee

Katılımcı Üye
26 Haz 2012
290
2
Verdigim ayarlar disindaki yazdigin yerler zaten otomatik telefon tarafindan yazilan yazilar. Verdigim ayarlari girin yeter %100 calışmaktadır. Apn türüde default değil default,supl

Faturalıda olmaz çünkü belli bir paket sınırlaması olmadığı için aylık faturanıza ek 300 tl gibi bir miktar eklenebilir bunun olmasını istemeyiz değil mi :)

Bu bilgiyi de ben vereyim eğer ki faturalı isenize ve tarifeniz internet bittiğinde duruyorsa bunu yapmanızdan zarar gelmez çünkü ben eskiden yapıyorrdum bana giren çıkan yoktu aylık sabit faturam vardı.(NOT : Eğer tarife uyan faturalı varsa denediğinde bile faturasını kabul etsin mesuliyet kabul etmem)

Sleytoe

Yeni üye
29 Eki 2018
24
0
Afyon
Moderatör tarafında düzenlendi:
1 Tem 2018
73
0
Adana
Vodafone faturasız kullanıyorum şuan da zaten bir paketim var fakat söylediğin şeyleri yaptıktan sonra ücretsiz kullanacam daha sonradan telefona kontör yüklediğim zaman kesinti yapar mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.