Vodafone Ücretsiz İnternet Diğer operatörler dâhil?/ DEV KONU!

Önemli konulara taşınmalı mı?

• Kullanılan toplam oy
    106

deragless

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
660
0
Oldu mu olmadı mı tam bilmiyorum çünkü benim mobil veri aktifken şebeke açılmıyor.

60K80RU

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
287
46
VATAN
AYRICA FATURALI HATLARA VE İÇİNDE FAZLA PARASI OLANLARA DENEMESİNİ TAVSİYE ETMİYORUM!

Hocam güzel diyorsunuz da içim rahat etmez ki denemeyince sizce bir sıkıntı yaşanır mı yani kullandığınız hat faturalı mı

Poseidon46

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
532
0
T-U-R-K
AYRICA FATURALI HATLARA VE İÇİNDE FAZLA PARASI OLANLARA DENEMESİNİ TAVSİYE ETMİYORUM!

Hocam güzel diyorsunuz da içim rahat etmez ki denemeyince sizce bir sıkıntı yaşanır mı yani kullandığınız hat faturalı mı

Faturasız ve tl niz yoksa sıkıntı olmaz bayadır your freedom kullanıorum konuma göz atın isterseniz bir şey olmadı elhamdulillah

mutevirus

Üye
24 Ağu 2017
203
1
25
TR

Faturasız Ama istersen deneyebilirsin sonuçta Gigabyte kullanmıycaksın deneyeceksin ama ben sorunlu değilim :)

mutevirus

Üye
24 Ağu 2017
203
1
25
TR
Mesaji degistirdim (oldu apn sabaha oldunu soylicem suan paket var 40 mb kaldi olursa cennetliksin)

Olacak merak etme vodafone.

Faturasız ve tl niz yoksa sıkıntı olmaz bayadır your freedom kullanıorum konuma göz atın isterseniz bir şey olmadı elhamdulillah

Eğer ayarlar tam doğru yapılırsa tl varsada sıkıntı olmaz faturalı olsada sıkıntı olmaz yansıtmaması gerek ama ben yinede sorumluluk kabul etmiyorum :)

Bedava net mi veriyo yoksa olan nerden azmi yiyo

Bedava

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.