vpn lazım

kalpsizpgenc

Uzman üye
15 Eyl 2018
1,793
3
İnstagram
Sa arkadaşlar demin baktım hesap düşmüş normal pc tarayıcısın da abd vpn var dı hma da da rusia adam akıllı olmadı hesab doğ düştü :D onu doğdan kurtarmaya çalışıyorum 35K hesap Bildiğiniz rusia vpn si var mı ? ukrania rusia için vpn lazım acill bildiğiniz vpn ler var mı =?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Rainshy

Uzman üye
10 Tem 2013
1,896
3
Eklenti olarak o var dı browsec pc için de hma açık dı ikisi birden açık dı rusia vpn sine bağlandı sandım bağlanamamış benim türkiye ip adresim gitti modemi resetlesem düzelir mi ?

Merhaba, kalpsizgenc.
Türkiye ip adresiniz gidemez veya kaybolamaz.
Vpn sadece bulunduğunuz konumu ve dns adresini değişikliğine yardımcı olur.
İP Adressiniz örn Türk Telekom kullanıyorsanız oraya aittir.
Modemi restlediğinizde İP Adresi değişiklik gösterir. Ama başka ülkeye ait olması gibi bir imkan yoktur.
Düşen hesapların doğrulama kontrolu için de Rusya bağlantılı olan hesabı konumu değiştirip Rusya gibi gösterip bağlanmaya çalışmamızın amacı da VPN'dir.
Asıl konuya gelecek olursak düşen hesaplar için doğ düşen hesabı sadece hesap sahibi tekrar giriş yapıp düzeltebilir. Eğer sizin elinizde eposta gibi adreslerin şifresi varsa sizde alabilirsiniz.
VPN Olarak şunu önerebilirim.
Bkz.
https://windscribe.com/?promo=WS50OFF&affid=cif7vsn5

Whiteht

Uzman üye
4 Haz 2015
1,346
1
C:/
Eklenti olarak o var dı browsec pc için de hma açık dı ikisi birden açık dı rusia vpn sine bağlandı sandım bağlanamamış benim türkiye ip adresim gitti modemi resetlesem düzelir mi ?

kardeşim o kadar kasacak bişey yok 35k hesap falan için senin ipn gitse ne olcak mahkeme mi açıcak kendisi elleri ile verdi şifreyi sana ki bildiğim kadarıyla konusuyorum instagram giriş bilgilerini devlet meseleleri hariç paylaşmıyor yanlışım olabilir ama öyle biliyorum.

kalpsizpgenc

Uzman üye
15 Eyl 2018
1,793
3
İnstagram
kardeşim o kadar kasacak bişey yok 35k hesap falan için senin ipn gitse ne olcak mahkeme mi açıcak kendisi elleri ile verdi şifreyi sana ki bildiğim kadarıyla konusuyorum instagram giriş bilgilerini devlet meseleleri hariç paylaşmıyor yanlışım olabilir ama öyle biliyorum.

İlk hesap vuruşum değil ama ilk ip adresim gitti ondan bi tedirgin oldum biraz eyw gine de :)

merhaba nasıl konu açarım yardımcı olur musunuz

ismail1453

Bu link den ya da yukarı da konu aç linkinden konu açabilirsin dostum https://www.turkhackteam.org/newthread.php?do=newthread&f=186

tor browser dan daha kolay olmazmı?

Sanmıyorum dostum tor browser hiç kullanmadım

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.