VPN Önerisi

Theros

Uzman üye
21 Eki 2013
1,111
2
İstanßLue
Andorid için istemiyorum Hotspot ise crack patch ne yaparsan yap günlük 1 GB trafiği doldurduğun zaman kullanamıyorsun Tor bir browser yasaklı bir siteye girmek için istemiyorum :)

Hıdeman Vpn öneririm lokasyon olarak bir çok secenek mevcut
PureVpn önerimdir dostum.

Hideman, PureVpn şu an ikisinide denedim lokasyon değişiyor güzel umarım hızlarıda iyidir deniyeceğim

Ücretsiz VPN asla kullanma. Parasıyla al kullan. Verilerinin 3. kişilerle paylaşılmamasını istiyorsan ücretli olarak, nordvpn kullan. Neden nordvpn? Şuan exploit-db de +150 tane exploit paylaşan yine yazdığı exploitlerin tamamı 0day olarak. Mehmet incenin yazısı var. https://www.mehmetince.net/hangi-vpn-firmasini-kullanmali-neden-nordvpn-kullanmaya-basladim/ oku sonra vpn kullan :)
Önemli olan benim için lokasyonun değişmesi verilerimin 3. şahıslarla paylaşılmasının bir mahsuru yok google'da gezinmenin birde oyun oynamanın dışında bilgisayarda bir işim olmuyor sosyal medyayı telefondan takip ediyorum zaten hani şunum bunum çalınacak korkusu da yok :) en fazla görse görse neyi görebilecek :D

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.