W 7 CD görmüyor bi bakın lütfen

6 Ocak 2013
215
0
merhaba arkadaşlar

ben pc ye w 7 kuracağım cd takıyorum boot ayarlarını yapıyorum ekrana cd yi calıştırmak için bi buşa basın yazısı gelmiyor nedense tekrar xp cd sini takıyorum cd cizik diye ondada gelmiyor ne yapmalıyım w 7 gelmesi için .s

Küçük-Mavi

Kıdemli Üye
23 Şub 2013
2,674
0
Backdoor
Başlangıçta sürekli F12 ve F11 tuşuna basıp deneyiniz.
Olmadıysa bilgisayar çalışırken atmayı deneyin cdyi takın daha sonra yükleme dosyasını açın olacaktır devamını halledersiniz zaten

Reyz

Uzman üye
14 Eyl 2012
1,002
0
merhaba arkadaşlar

ben pc ye w 7 kuracağım cd takıyorum boot ayarlarını yapıyorum ekrana cd yi calıştırmak için bi buşa basın yazısı gelmiyor nedense tekrar xp cd sini takıyorum cd cizik diye ondada gelmiyor ne yapmalıyım w 7 gelmesi için .s

merhabalar:

windows 8 yüklü bir makinanız var ve bu bilgisayara siz win 7 vb. başka bir işletim sistemi kurmak istiyorsunuz ancak aptio bios a sahip bilgisayarınızda bir türlü cd ile başlangıç yapamadınız. yapmanız gerekenler şunlar:
F2 veya del tuşları ile bios a giriyoruz.
Security Bölümünde Security boot’u disable yapıyoruz.
F10 ile ayarları kaydedip çıkıyoruz.

Tekrar F2 ile bios a giriyoruz.
Boot bölümünde launch csm yi enable yapıyoruz.
F10 a basıp kaydedip çıkıyoruz.

Sonra ESC tuşu ile boot menüyü açıyoruz. Orda CD-Rom dahil her aygıtı görüyoruz.
CD-Rom u seçip kuruluma başlayabiliyoruz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.