Waifair olayı nedir?

DeSTuRSuZz_

Kıdemli Üye
10 Ara 2015
3,577
4
Güya şifreli bir şekilde ürünleri satışa sunup bu şekilde kayıp çocukları sattıkları iddia ediliyor.

'hia

Üye
16 Kas 2019
118
0
Bakın ben size bu olayın sebebini söyleyeyim. Wayfair = Demokratlar.

Trump'ın abisinin psikiyatrist kızı Trump hakkında kitap çıkarıyor. Kitapta Trump'ın alenen deli olduğu ve ABD başkanı olacak mentaliteye sahip olmadığı iddia ediliyor. Öz yeğeni diyor bunu.
Ne hikmetse, Demokratlar = Wayfair olarak anılabilecek bir site; kitabın çıkmasına çok paralel şekilde böyle bir skandalla karşılaşıyor. Bilmeyenler varsa, Trump Cumhuriyetçi.

Sanal bir operasyonla ürün fiyatları ve isimleri çok rahat değiştirilebilir.

Görüşlerine çok saygı duyduğum bir hocamın teorisi

0x1D

Kıdemli Üye
23 Nis 2020
2,650
78
MARS
Bakın ben size bu olayın sebebini söyleyeyim. Wayfair = Demokratlar.

Trump'ın abisinin psikiyatrist kızı Trump hakkında kitap çıkarıyor. Kitapta Trump'ın alenen deli olduğu ve ABD başkanı olacak mentaliteye sahip olmadığı iddia ediliyor. Öz yeğeni diyor bunu.
Ne hikmetse, Demokratlar = Wayfair olarak anılabilecek bir site; kitabın çıkmasına çok paralel şekilde böyle bir skandalla karşılaşıyor. Bilmeyenler varsa, Trump Cumhuriyetçi.

Sanal bir operasyonla ürün fiyatları ve isimleri çok rahat değiştirilebilir.

Görüşlerine çok saygı duyduğum bir hocamın teorisi

Kimin teorisi ?
Ben bir de Haluk Hocayı bekliyorum

1titanik

Katılımcı Üye
29 Mar 2020
324
35
KingBattle666
Waifair Amerikalıların sıklıkla kullandığı bir alişveriş sitesi. Hepsiburada, N11 gibi. Ama geçenlerde bir anda 500 liralık dolap 100.000.000, 100.000 gibi fiyatlarla ve isimlerinin başına ABD de kaybolan çocukların ismi koyuldu.
Gardrop 500tl iken Emilia Gardrop 900.000 tl oldu. (emilia 2019 yılında ohio da kaybolan bir çocuğun ismi) not: salladım@hkey
Bununla alakalı bir konu açacağım inşallah beklerim.
hkey
'hia

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.