Web PHP Yazılım ve Eğitim Kulübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

abom

Uzman üye
6 Mar 2008
1,573
92
Ocak' tan gelme...
Kulüp İzni DarkHealler'den Alınmıştır.

Kulüp Alım Durumu: Açık

Web PHP Yazılım ve Eğitim Kulübü

- Web PHP Yazılım ve Eğitim Kulübü Nedir?
Html & PHP yazılım dillerinin öğrenilmesi, bilgilerin pekiştirilmesi,
yazılıma ihtiyacı olan THT üyelerinin maduriyetlerinin giderilmesi Amaclıyoruz.

- Html/PHP Bilmiyorum, Katılabilirmiyim?
Evet, Amacımız Sizin Öğrenipte Anlayamadığınız Konuları Detaylı Bir Şekilde Size Anlatmak/Öğretmek.

- Html & PHP Biliyorum, Eğitmen Olabilirmiyim?
Bu Sizin Tecrübenize Bağlı,Eğer Yeterli Bilgiye Sahipseniz Kulübe Eğitmen Olarak Alınabilirsiniz.

- Html & PHP Karşılatığım Sorular var Size Sorabilirmiyim?
Üye Olmadığınız Halde Sorabilirsiniz,Ama Kulübe Üye Olursanız Skype Üzerinden Aklınızda Takıldıkça Sorunlarınız Sorabilirsiniz.

--- Kulüp Üyeleri ---

>> Yardımcılar
-> GeceninOfkesi

>> Üyeler
-> sibisieNeN

Kulüp Sorumlusu: Abom

--- Kulüp Başvuru Formu ---

- Adınız ve Soyadınız:
- Yaşınız:
- Memleketiniz:
- Skype adresiniz: (Sürekli iletişim halinde olmalıyız. Zorunludur.)
- Html ve php yazılımını ne kadar biliyorsunuz ?
- Html ve php sizin için nedir? :
- Kendinizi kısaca tanıtınız :
- Varsa yazdığınız yada geliştirdiğiniz script veya sayfa adresleri:

Başvuruları Abom veya GeceninOfkesi'ne İletebilirsiniz

Notlar=
Kulüp'te Aktif Olmayan Eğitmen'ler & Üyeler Kulüpten Atılacaktır.

Eğitim Verilmeyecektir, Kulüb'ün Amacı Forum & Kulüp Üyelerine Yardımcı Olmaktır.

Eğitmen Arkadaşların Haftada En Az 3 Konu Paylaşması Gereklidir.(Html Template,PHP Script,Kod Örnekleri Dersler vs.)

Son düzenleme:

abom

Uzman üye
6 Mar 2008
1,573
92
Ocak' tan gelme...
Ben Uzun Süre Önce Bu Klubu Açmak için Başvurmuştum,Red Edilmişti.
Kulupunuzde Başarılar :)

Sizide beklerim

"Boşa internette kaynak çok" Evet haklısın arkadaşım. Ama THT ailesi içerisinde yardım isteyen arkadaşta çok bende onlara yardım edebilmek için kurdum.

Hatta daha önceki kulüpte bir arkadaş sayesin bilmedin bir şey duydum ve öğrendim. 2 gündür sürekli arkadaşlarımdan onunla ilgili sorular alıyorum.

darq4face

Yeni üye
1 Şub 2012
9
0
Merhaba arkadaslar tht de 6-7 yıldır üyeligim var ama surekli aktif olamıyorum ayda yılda bir simdi yine dönüş yaptım amacım site kurmak ve bana yardım edicek birilerini ariyorum burda konu acmayi bile bilmiyorum.

GeceninOfkesi

Katılımcı Üye
24 Eyl 2016
783
1
..
Merhaba arkadaslar tht de 6-7 yıldır üyeligim var ama surekli aktif olamıyorum ayda yılda bir simdi yine dönüş yaptım amacım site kurmak ve bana yardım edicek birilerini ariyorum burda konu acmayi bile bilmiyorum.

Kardeşim, Site Açmak için Biraz Bütçeye İhtiyacın var (Hosting & Domain için)
Bu Bütçeyi Temin Ettikten Sonra Benim ile İletişime Geç, Hertürlü Yardımda Bulunayım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.