Web Site Hit Yükseltme (Popülerleştirme)

birikibgr

Üye
4 Eki 2015
74
0
Ankara
ekledikten sonra kaç kişinin ziyaret edildiği my page kısmından görebilirisin ayrıntıları içinse sitenin google analıtıcs ayaralarından bakabilirsin kardeşim

Yanlış anladın google analitics e girdiğinde hangi siteden yönlendirildiklerinde belli bir site yazmıyor hitleap de hit kazandırıyor ve sadece açık kalması yetiyor yani anlattığın yöntemle hit kazanmak zaman ve emek kaybı. Addmefast sosyal medya gereçleri için kullanılır websitehits e girdiğinde de çok fazla site göremezsin çünkü insanlar sitelerinin hiti için hitleap ın daha mantıklı olduğunu biliyorlar ve onu kullanıyorlar.

Skylight1453

Katılımcı Üye
26 Haz 2016
506
0
25
@root<php?.>
Yanlış anladın google analitics e girdiğinde hangi siteden yönlendirildiklerinde belli bir site yazmıyor hitleap de hit kazandırıyor ve sadece açık kalması yetiyor yani anlattığın yöntemle hit kazanmak zaman ve emek kaybı. Addmefast sosyal medya gereçleri için kullanılır websitehits e girdiğinde de çok fazla site göremezsin çünkü insanlar sitelerinin hiti için hitleap ın daha mantıklı olduğunu biliyorlar ve onu kullanıyorlar.

biraz beklersen ss atıcam Analtıcs de yönlendirilen siteler arasında admmefast.com yazıyor az bekle ufak bi işim var ondan sonra ss atıcam

Skylight1453

Katılımcı Üye
26 Haz 2016
506
0
25
@root<php?.>

buyur kardeşim

başka sıkıntı varmı

Cyper65

Uzman üye
13 Eki 2012
1,587
0
İzmir
Hayır Kardeşim Google Analıtcs İle Kontrol Edebilirsin Ziyaretcileri Görebilirsin Yapamadığın işlere kendinizı kandırıyorsun diyemessin ben kendim haber sitemi bu yöntem ile alexa dünya sıralamasında 19.000.000 milyondan 11.000.000 milyona düşürdüm dahada düşmeye devam ediyor zaten bu işten anlayan arkadaşlar bakarsa anlarlar doğru olduğunu zaten bir çok insan hit siteleri ile uğraşıyor bu da onun gibi sitelerden birşey çoğu web sitesinin kaynağı yapılan Kaçak Hit lerdir Bunu Kime Sorarsan Sor

Yapamadığım mı?
benim aylık 1,5k hitli film sitem var hitin %75 googledan geliyor
alexa 160binde öyle milyonda değil
2.sitemde pdf sitesi onunda hiti 1.3k hitin %90 googledan geliyor
alexa 600binde
sen şimdi bu işten anladığını mı sanıyorsun

Skylight1453

Katılımcı Üye
26 Haz 2016
506
0
25
@root<php?.>
Yapamadığım mı?
benim aylık 1,5k hitli film sitem var hitin %75 googledan geliyor
alexa 160binde öyle milyonda değil
2.sitemde pdf sitesi onunda hiti 1.3k hitin %90 googledan geliyor
alexa 600binde
sen şimdi bu işten anladığını mı sanıyorsun

buyur kardeşim al çalıştığına dair analıtcs verileri işine gelmiyorsada yapmazsın

Skylight1453

Katılımcı Üye
26 Haz 2016
506
0
25
@root<php?.>
hitlerin addmefast gelmesi sitene zararına olur
google bunları anlamıycak mı önemli olan arama motorlarından gelmesidir

anca addmefastten gelen hitle kendini kandırırsın

sanırım addmefastı iyi bilmiyorsun kısıtlama seçeneği ile hitlerin nerden geleceğini belirliyorsun ben türkiye seçtim sadece türkiyeden hit alıyorum ve alexa sıralamam 19.000.000 dan 11.000.000 milyona düştü kardeşim yararı oluyor kafana yatmadıysa yapmaz sın olur biter daha fazla uzatıp post kasmamızın bi anlamı yok ayrıca google ne diyecek ki yasal bir yöntem karşılıklı bir şey yapılıyor sonuçta addmefast sadece aracı o kadar

Cyper65

Uzman üye
13 Eki 2012
1,587
0
İzmir
sanırım addmefastı iyi bilmiyorsun kısıtlama seçeneği ile hitlerin nerden geleceğini belirliyorsun ben türkiye seçtim sadece türkiyeden hit alıyorum ve alexa sıralamam 19.000.000 dan 11.000.000 milyona düştü kardeşim yararı oluyor kafana yatmadıysa yapmaz sın olur biter daha fazla uzatıp post kasmamızın bi anlamı yok ayrıca google ne diyecek ki yasal bir yöntem karşılıklı bir şey yapılıyor sonuçta addmefast sadece aracı o kadar
Addmefasti gayet iyi biliyorum
O gelen hitler ise yaramaz
Senin siteni hemen cikma orani cok yuksek
Buda sitenin googleda dusmesi demektir
Onemli olan siteye kendiniz ozgun icerik girmenizdir
Ardindan google indexletip hitin gelmesini beklemektir
Bu gelen hitlerle parada kazanamazsiniz

Skylight1453

Katılımcı Üye
26 Haz 2016
506
0
25
@root<php?.>
Addmefasti gayet iyi biliyorum
O gelen hitler ise yaramaz
Senin siteni hemen cikma orani cok yuksek
Buda sitenin googleda dusmesi demektir
Onemli olan siteye kendiniz ozgun icerik girmenizdir
Ardindan google indexletip hitin gelmesini beklemektir
Bu gelen hitlerle parada kazanamazsiniz

tamam daha fazla uzatmanın bi anlamı yok bu hit arttırma yöntemi sonuçta lütfen daha fazla uzatıp post kasmayın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.