Web site türü

cihanboncuk

Katılımcı Üye
15 Ocak 2019
292
0
Ötüken
Ya bir web sitesi açmak istiyorum insanların dikkatini çekip insanların girmesini sağlayacak nasıl bir proje geliştirebilirim ki aklımda pek bir şey yok yardım eder misiniz ne tür içerikli bir site açabilirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

"Tranquila

Uzman üye
20 Ağu 2017
1,973
3
6
Trabzon
Merhabalar

bu aralarfilm sitelerinin hitleri yüksektir eğer bir film sitesi yapıp üzerinde çalışırsan iyi hit alacağını düşünüyorum ama film sitesi dışında diyorsan en sade olarak blaog sitesi yapabilirsin.

cihanboncuk

Katılımcı Üye
15 Ocak 2019
292
0
Ötüken
Merhabalar

bu aralarfilm sitelerinin hitleri yüksektir eğer bir film sitesi yapıp üzerinde çalışırsan iyi hit alacağını düşünüyorum ama film sitesi dışında diyorsan en sade olarak blaog sitesi yapabilirsin.

Zaten bir film sitem var hatta botum da var. Öneriniz için çok teşekkür ederim başka öneriniz var mı?

Gauloran

Moderasyon Ekibi Lideri
7 Tem 2013
8,211
4
700
Ya bir web sitesi açmak istiyorum insanların dikkatini çekip insanların girmesini sağlayacak nasıl bir proje geliştirebilirim ki aklımda pek bir şey yok yardım eder misiniz ne tür içerikli bir site açabilirim.

merhaba, bir tavsiye verebilirim aslında. tamamen farklı bir proje oluşturmanıza gerek yok örneğin ekşi, uludağ sözlüklerinden farklı bir konsepte sahip sözlük sitesi açabilirsiniz.

cihanboncuk

Katılımcı Üye
15 Ocak 2019
292
0
Ötüken
merhaba, bir tavsiye verebilirim aslında. tamamen farklı bir proje oluşturmanıza gerek yok örneğin ekşi, uludağ sözlüklerinden farklı bir konsepte sahip sözlük sitesi açabilirsiniz.

Öneriniz için teşekkürler mantıklı aslında facebook üzerinde büyük gruplarda adımı duyurabilirim oralarda çevrem geniş yani böyle bir şey tutar aklıma yattı

Gauloran

Moderasyon Ekibi Lideri
7 Tem 2013
8,211
4
700
Öneriniz için teşekkürler mantıklı aslında facebook üzerinde büyük gruplarda adımı duyurabilirim oralarda çevrem geniş yani böyle bir şey tutar aklıma yattı

evet, sözlük siteleri yayılması oldukça kolay ve içeriği kullanıcıları tarafından belirlenen sürekli olarak güncellenen bir sistem yalnız konsept farklılığı yaratırsanız ancak o zaman ilerleyebilirsiniz aksi takdirde halihazırda bulunan dev sözlük siteleri arasından sıyrılmanız mümkün olmaz. çevreniz genişse sözlüğün yayılması sırasında 10-20 yazarla bile çok rahat gelişebilirsiniz.

noonebey

Katılımcı Üye
14 Ocak 2019
590
10
Uzay

Bana kalırsa bilgi sitesi oluştur mesela kaynakları oku sonra kendin özgun bir şekılde ozetle veya ekleme yap ama dogru bır sekılde.

'Rookie

Kıdemli Üye
1 Eki 2017
2,978
31
merhaba ;

bir sosyal medya hile sitesi kurabilirsiniz çoğu sosyal medya kullanıcısının ihtiyacı olan birşeyir bu :) gayet sağlam hiti de var günlük yaklaşık 10k tekil hite sahip sitem olmak üzere sosyal medya hileleri haricinde kısa sürede bu kadar iyi hit alacağınızı sanmam herkesin ihtiyacı ve ücretsiz sunmanız sizin için daha avantajlı olur iyi forumlar

cihanboncuk

Katılımcı Üye
15 Ocak 2019
292
0
Ötüken
merhaba ;

bir sosyal medya hile sitesi kurabilirsiniz çoğu sosyal medya kullanıcısının ihtiyacı olan birşeyir bu :) gayet sağlam hiti de var günlük yaklaşık 10k tekil hite sahip sitem olmak üzere sosyal medya hileleri haricinde kısa sürede bu kadar iyi hit alacağınızı sanmam herkesin ihtiyacı ve ücretsiz sunmanız sizin için daha avantajlı olur iyi forumlar

Yapmak isterdim ancak elimde user yok maalesef :uzgun1

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.