Web Sitesi Üzerinden Reklam Vermek

mod1n

Asistan Moderatör
2 Mar 2024
116
18
merhaba abilerim geçenlerde konu açmıştım ve birisi websitesi aç oradan küçük küçük kazanırsın demişti aklıma web sitesini wordpress üzerindenmi açmam gerekli kendimmi açmam gerekli diye takıldı ve siteyi ne üzerine kurmam gerektiğini bilemedim bunu anlatan konu varmıdır

Extazİ

Moderatör
20 Haz 2021
2,561
1,512
https://tr.wikipedia.org/wiki/Ekstazi
merhaba abilerim geçenlerde konu açmıştım ve birisi websitesi aç oradan küçük küçük kazanırsın demişti aklıma web sitesini wordpress üzerindenmi açmam gerekli kendimmi açmam gerekli diye takıldı ve siteyi ne üzerine kurmam gerektiğini bilemedim bunu anlatan konu varmıdır
Merhaba nereden açtığınızın pek bir önemi yok ama sitenin içeriği çok önemli dikkat çekici bir site olmalı

Luci01881

Asistan Moderatör
15 Mar 2022
303
222
piheycpi
Selam dostum kolay olarak wordpress ile bir blog sitesi kurabilirsin düzenli olarak paylaşım yaparsan google adsense başvurup siteni reklam ile para kazanmaya açık hale getirebilirsin zamanla sitende artan trafik ile sponsor alabilir o sponsora özel yazılar yazıp yazı başına büyük paralar alabilirsin

mod1n

Asistan Moderatör
2 Mar 2024
116
18
Selam dostum kolay olarak wordpress ile bir blog sitesi kurabilirsin düzenli olarak paylaşım yaparsan google adsense başvurup siteni reklam ile para kazanmaya açık hale getirebilirsin zamanla sitende artan trafik ile sponsor alabilir o sponsora özel yazılar yazıp yazı başına büyük paralar alabilirsin
bu blog muhabbetine takıldım bende yani blog ne tam olarak kendimiz kafamıza göremi yazıyoruz zor olmazmı o şekil

Luci01881

Asistan Moderatör
15 Mar 2022
303
222
piheycpi
bu blog muhabbetine takıldım bende yani blog ne tam olarak kendimiz kafamıza göremi yazıyoruz zor olmazmı o şekil
Örnek bakımından oyun veya teknoloji haberleri güncel haberleri kontrol et zorlanırsan yapay zeka kullan ve haber yazısı yaz bu kadar 2 dakikalık bir iş araştırma kısmını katmazsak haberi araştıracaksın gerekli kaynakları topla haber yap haberleri kopyalama telif davası yiyebilirsin

mod1n

Asistan Moderatör
2 Mar 2024
116
18
Örnek bakımından oyun veya teknoloji haberleri güncel haberleri kontrol et zorlanırsan yapay zeka kullan ve haber yazısı yaz bu kadar 2 dakikalık bir iş araştırma kısmını katmazsak haberi araştıracaksın gerekli kaynakları topla haber yap haberleri kopyalama telif davası yiyebilirsin
anladım teşekkür ederim

S0N4K

Uzman üye
24 Haz 2016
1,267
180
root
Blogların çeşitleri var, kişisel blog, oyun ve teknoloji blogları, haber blogları vb. niş sektörlerde buna dahil. Eğer yeteneklerin varsa ve bunları makaleye çevirebiliyorsan yazabilirsin fakat en önemlisi makalelerin ve siten seo uyumlu,hızlı olmak zorunda. AdSense bir siteye reklam verene kadar sitene index alabilecek içerikler girmiş olman lazım, doğal hit almış olman lazım ve sitenin hızı yüksek olması lazım. Siteni nerden açtığın da önemli, bir blog açacaksan genel olarak WordPress tercih edebilirsin çünkü eklentileri ve kolay kullanımı sayesinde hızını, seo ayarlarını ve site kurulumlarını çok rahat şekilde yapabilirsin. Sektörün çok rekabet içermemesi kazanmanı daha da kolaylaştırır bilgin olsun

Heaven

Kıdemli Üye
28 Ocak 2016
2,451
629
Blog yazısı hangi tarzda olursa olsun etkileşim için SEO önemlidir. Önce buradan başlayabilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.