web sitesinden anlayanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

crack3r47

Üye
18 Nis 2010
123
0
arkadaşlar kendime bi blog açmak istiyorum 1. kendim yazmak istiyorum html css java script birazda php bilgim var ama çok vaktim yok hemde hiç web sitesi yapmadım cesaret edemiyorum pek o yüzden word press ile yapılyor muş ama bana karışık geldi nasıl yapıldığı isim alanı almam lazımmı vs gibi şeylerden biraz bahsedermisiniz yada kaynak varsa elinizde yardımlar için teşekkür ederim

26 Ara 2009
115
0
iki türlü blog yaparsın
1.ücretsiz blog bir ücretsiz blog veren sitelerden alırsın xxxblog.blogverensite.com gibi bir adresin olur sadece yapman gereken yazını yazmak
2.para harcayıp blog kurarsın:domin alırsın kendi siteni tasarımını flilan yaparsın domini atar blog yazmaya başlarsın her ay domin parası ödersin aderes www.sennasılistiyorsan.com olur

bence ilk olarak biri yap bir okur filan yakala sonra ikincisini reklamlar alıp açarsın

Cnokyc

Katılımcı Üye
6 Şub 2010
523
0
bak arkadaşım webadam.com diye bir site var oradan tamamiyle türkçe olarak host ve domain name alabilirsin. bütçene uygun paketi kesinlikle bulurusun. siteni aldıktan sonra webadam ın sana gönderdiği link ve şifre ile admin paneline girersin saftacolus adlı bir bölüm var oradan wordpress veya joomla gibi birçok blog scripti bulabilirsin. seni hiç uğraştırmadan seçtiğin scripti otomatik yükler. ardından yazılarını yazmaya başlayabilirsin. tabi bu çok yüzeysel oldu ama webadam ın bir diğer kolaylığı ise zaten sitenin admin paneline girdiğinde bunları nasıl yapacağını türkçe olarak anlatması ;)

crack3r47

Üye
18 Nis 2010
123
0
öncelikle cevaplar için teşekkür ettim hosting ile ilgili biraz daha bilgi alabilirmiyim tamam alan adı aldım
bide kendim de kodlayarak wordpress te kandime has bi şey yapabilirmiyim acaba

Cnokyc

Katılımcı Üye
6 Şub 2010
523
0
nasıl hosting hizmeti alacağınızla ilgili videolu anlatım hazırlıyorum biraz beklerseniz sevinirim. başka sorularınız varsa videodan sonra tekrar sorabilirsiniz

26 Ara 2009
115
0
paralı hostink almayı düşünüyorsan yazcagın konularla ilgili forumlara üye ol blogun reklamını yapmak için depola şimdiden artı olarak ilk başta google reklamları al ilk basta azda olsa hosting parasına yardım eder
konuyla ilgili yazı yazacak bilgili kişiler bulup onlarla yazı yazabilirsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.