Web sitesini nasıl kopyalayabilirim

8 Kas 2021
200
57
Arkadaşlar merhaba bir websitesi var kopyalamak istiyorum birkaç tool buldum fakat sadece bir sayfayı kopyalıyor ve sadece arayüzü kopyalıyor arka plan kısmını kopyalamıyor tamamen nasıl kopyalayabilirim yardımcı olabilecek var mı ?

ReoBlood

Katılımcı Üye
10 Ara 2017
843
57
Siyah Sancak
Merhabalar,

Kopyalamak istediğiniz site nasıl bir site? Eğer basit ve sadece işlevsiz sayfalardan oluşuyorsa işe yarayabilir. Aksi halde sitenin belirli kısımları çalışmaz, kod bilginiz varsa ufak tefek düzenlemelerle düzeltebilirsiniz.

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,322
4,782
Arkadaşlar merhaba bir websitesi var kopyalamak istiyorum birkaç tool buldum fakat sadece bir sayfayı kopyalıyor ve sadece arayüzü kopyalıyor arka plan kısmını kopyalamıyor tamamen nasıl kopyalayabilirim yardımcı olabilecek var mı ?
Tamamen kopyalama diye bir şey olsa milyar tane Instagram klonu görürdük. O tarz kopyalama programları back-end tarafını kopyalamaz, çünkü o bilgiler bize gelmiyor.
Sunucuda duruyor o kodlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.