Web Tasarim Hakkinda Sorularinizi Yazabİlİrsİnİz

(_RstaR_)

Uzman üye
10 Şub 2008
1,005
14
MagMa
ARKADAŞLAR WEB TASARIMI HAKKNIDAKİ SORULARINIZA CEVAP BULABİLİRSİNİZ
NASIL OLMALI ,NERDEN BAŞLAMALI, NELER LAZIM, BAĞLANTILAR,FORMLAR, BAĞLANTI VERME, IFRAMELER, JAVASCRİPT HTML VS. KONULARDA YARDIM ALABİLİRSİNİZ....
(Turkhackteam.org)

mex02

Yeni üye
5 Ara 2007
16
0
mrb arkadaşım. ben bitirme projesi olarak ilköğretim 6. sınıf bir konu anlatımı sitesi yapmam gerekiyor. site php de yapılacak veritabanı olarak mysql kullanılacak. index. sayfasına başlamak istiyorum. ama frame ile mi yoksa table mı yapsam bilmiyorum. hangisi daha iyi ve sağlıklı olur? daha hızlı çalışır. güncelleme sorunu nasıl olur?. bana yardım edermisin. şimdiden teşekkürler....

serkanarda3025

Yeni üye
18 Eyl 2008
3
0
online oyun web sitesine nasıl eklenir e-kolayda mynette olduğu gibi okey ve diğer oyunları birçok kişi nasıl oynar yardımcı olurmusunuz en kolay yolu nasıl. teşekkürler................

hingir

Yeni üye
16 Eki 2008
12
0
mrb arkadasım benim sorum direk ekonomik ortalama orta derce bi web sitesini fiyatı nedir simdi biriyle antlaşma asamasındayım cok söleyip kaçırmakta istamiyorum onun için normal piiyasa fiyatını bilen arkadas varsa söylesin yarı fiyatına yapıcam dedim

carssluck

Yeni üye
18 Ağu 2007
2
0
merhaba. internet sitesini yaparken basit bir şeyler yaptım frontpage 2003 de . resımlerım var elımde . resımlerı sıtede tek tek tıklamam lazım . bunun yerıne bır galerı yapmak ıstıyorum uzerıne tıklayınca aynen sıte uzerınde acılacak tekrar tıklayınca kuculup eskı halını alacak felan. buna flash dıyorlar herhalde . boyle bır seyı nasıl yapabılırım yardımcı olur musunuz . ornek olarak bu sıteyı verebılrıım https://tik.lat/isual . tesekkurler arkadslar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.