Web Tasarım Kulübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Drstop75

Katılımcı Üye
21 Ara 2013
953
0
Venüs
Üyeniz değilim ama indirdim yani inikti :)

İlk olarak nasıl başlayacaksınız bir bilgi alabilir miyim yani background çalışması veya basit çalışmalar acemi arkadaşlarımız için yararlı ve eğitici olur diye düşünüyorum sizin açınızdan.

Ayrıca TS Kullanmanızı öneririm.

harundemka4

Katılımcı Üye
17 Eki 2012
772
2
İstanbul
Arkadaşlar Kulübümüz 10 Üyeden Sonra Alımlar Kapatılıp Başlanılacaktır :) Ayrıca Web Tasarım Yapıldığında Site Kurulacak İlk Web Tasarımımız Uygulanacaktır :)

harundemka4

Katılımcı Üye
17 Eki 2012
772
2
İstanbul
Derslerimize Başlıyoruz Öncelikle Program Vermiştim :)
-AdobePhotoshop
-Abode Flash

İlk Önce Creative Cloud Adlı Programı İndirin Ve Kurun Dikkat Adobeye Üye Olmanız Gerekmektedir :) Dediğim Gibi Creative Cloudu İndirin Daha Sonra Ordan Apps Bölümünden Programları İndirin Tüm Programlar Listelenecektir :)

harundemka4

Katılımcı Üye
17 Eki 2012
772
2
İstanbul
Programlar Kuruldu İse Yavaş Yavaş Başlıyoruz Arkadaşlar Kulübe Katılıpta Buraya Yorum Atmayan ( Katılmayan ) Atılacaktır . Lütfen Herkes Bu Yazının Sonunda Ben Burdayım Diye Mesaj Bıraksın :)

Her Neyse Dersimize Başlıyalım;
Öncelikle Kendinize Eskiz Hazırlayın Sitem Nasıl Olacak Diye :)

Örnek ;
KlybQB.jpg

Gibii :)

Bunları Yapalım Bir Kağıda Çizelim . Zorluklar Felen Önemli Değil . İstediğiniz Gibi Butonlar ( Seçenekler ) Arka Plan , Üst , Alt Bant Logo Arkaplan V.b Şeyleri Çizin . Bakalım Neler Çıkacak . İsterseniz Fotoğrafını Çekip : hizliresim.com Adresinden URL İle Hızlı Cevap Bölümünden Resim Ekleme Vesaire Yaparak Burda Neler Çıktığını Paylaşabilirsiniz :)

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
91
34
Gökyüzü
Ben web tasarımla hiç ilgilenmedim ama artık başlamak zorundayım ;) Eğer bana da eğitim verirsen bu tatilde beni de listeye ekleyebilirsin :) Sebebini özel mesajla anlatırım.

xabdullah42

Yeni üye
8 Ağu 2012
39
0
İstanbul
arkadaşlar link vermek yasak bılıyorum ama abdullahhas.brinkster.net web tasarım hocamızın yaptırdıgı sıte.nasıl olmus goruslerınız neler :)

bugra921

Üye
28 Şub 2013
82
0
Eğitimi nerden yapacaksınız bende katılmak istiyorum html5 css3 mü öğreteceksiniz javasc de var mı?

sleeplexs

Katılımcı Üye
20 Şub 2011
596
1
C://
ben bilgisayar programcılığı okuyorum benide ekle :D hem yardım alırım hem yardımım dokunur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.