Web Tasarım Proje Örnekleri

One Soul

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
353
0
Arkadaşlar ben 11.sınıfa gidiyorum ve öğretmenimiz bize web tasarım proje odevi verdi.
Bir site yapıcaz ama bu site aklıma gelmiyor beyaz eşya ve otomobil sitelerini başka arkadaşlarım yapıcak, ben ne yapmalıyım örnek verirseniz sevinirim.

One Soul

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
353
0
Hayır öğretmen öyle istemiyo bir markayı veya kuruluşu yapıcaz ama içinde ne gibi içerikler olabilir.
Mesela mobilya markasını yapsam içinde ne gibi içerikler olabilir?

Haibbi

Katılımcı Üye
12 Eyl 2010
443
0
Kardeşim yeteneklerini veya yaptığın siteleri bilmiyorum o yüzden ağır gelebilir belki sana.

https://getir.com/ (Mobil uygulamasına bak)

Türkiye'nin En Büyük Online Alışveriş Sitesi Hepsiburada.com

GittiGidiyor - Türkiye'nin En İşlek Online Alışveriş Sitesi

bu siteler senin için çok ütopik olabilir fakat sende beyaz eşya, otomobil siteleri derken benim aklıma e-ticaret tarzı bir site istiyorusun gibime geldi.

Son derece sade yapmaya bak sadece ürün ekle, arama kısmı gibi arka planda yoğun işler gerektiren bölümleri yapma.

Eğer ben yaparım diyorsan yardımcı olabilirim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.