Web Yardım Kulübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
16 Mar 2017
104
0
Yozgat

Web Yardım Klübü Kurulmuştur,Klüp Izni ReLaD Adlı SüperModeratörüm'den Alınmıştır.

Klüp Yönetim Ekibi;

Klüp Lideri " Alias Qattafi "

Klüp Üyeleri;

Umut201
ALINACAK
ALINACAK
ALINACAK
ALINACAK
ALINACAK

Klüp Üyelerimiz Konularımızı ------> Web Tabanlı Uygulamalar - Kategorisi'ne Açacak.

Alımlar Için Aşşağıda Yazdığım Formu Doldurarak bana Private Message ( PM ) Ile Ulaşınız! <--------

Klüp Amacımız;
Web Tabanlı Uygulamalar kategorisine bol bol konu açmak,yararlı konulara destek vermek THT Yardım Merkezinde Açılan konulara cevap bulmak olacak.

Son düzenleme:
16 Mar 2017
104
0
Yozgat
Alımları Artık Buradan yapıyoruz.

Private Message ( PM ) ile bana aşşağıdaki formu doldurarak atınız.

Ad / Soyad :
Günde Kaç Konu Açabilirsin? :
Günde Kaç Saat Online'sin? :
Kendine ait olan 500+ Görüntülenmeli 3 Konun :

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.