Website Yapmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bouncer

Katılımcı Üye
13 Eki 2011
477
0
Arkadaşlar .html .php Hakkında bilgim var javascript ve css az bilgim var şimdi kendime site kurmak istiyorum e ticaret sitesi yani alışveriş sitesi açmak istiyorum kendim yapmak istiyorum bunun için de iyi bir eğitim setine ihtiyacım var sizden istediğim elinizde veya başka sitelerde güzel bir eğitim setine ihtiyacım var

Dil:Türkçe veya İngilizce Fark Etmez Yeterki görsel eğitim seti olsun

etic.jpg

dangareus

Uzman üye
18 Eki 2011
1,249
0
görsel eğitimine ihtiyacın yok dedıklerın den emınsen hemen otur dremwear varsa elınde hemen basla bence her seyı ınternetten okuyarak ogrennnnn ben ole ogrendımmm kardessss

SELCUKCETINER

Katılımcı Üye
1 Ara 2011
497
0
KONYA SELÇUKLU
dostum bu bilgilerle biraz zor tcaret sitesi açmak HTML, Javascript, PHP, ASP gibi web tabanlı dillerde daha çok geliştir kendini görüyosun misal her gün sitede hack görselleri veriliyor bu bilgilerle site açığın çok olur ve muhakkak hacklenirsin evlat acısı gibi koyar biraz daha sabret
bir dost

dangareus

Uzman üye
18 Eki 2011
1,249
0
dostum bu bilgilerle biraz zor tcaret sitesi açmak html, javascript, php, asp gibi web tabanlı [ı]dillerde daha çok geliştir kendini görüyosun misal her gün sitede hack görselleri veriliyor bu bilgilerle site açığın çok olur ve muhakkak hacklenirsin evlat acısı gibi koyar biraz daha sabret[/ı]
[ı]bir dost[/ı]
merak etme o hacklenen siteler çok basıt gözunde buyutme o kadar bak açikli site dıon farkındamısın html de yaparsa o zaman zor ama gıdıpte php veya diğerşerınde yaparsa onlar dahada kolay çunku internet üzerınden düzenlıolar php de felan ama dremvar da yok ftp sşifresinı bulacak yok yok yok zor yanı sen dedıklerımı yap bak suan bır emlak sıyesı yapıyorum ilk basta templateslerle ugras geliştirirsin kendını

MrTimsah

Üye
1 Kas 2009
138
0
Bursa
En Önemlisi Php , Yani Binevi MYSQL Bilginin Olması Gerek .. Ben Hazır Kuracağım Diyorsan Script Arayabilirsin , Ama Öncelikle Php , asp ve mysql gibi Yazılımsal Destekleri Öğrenmen Gerek.

Bouncer

Katılımcı Üye
13 Eki 2011
477
0
arkadaşlar hacklenmeye karşı güvenlik önlemlerimi alırım da o kolay benim demek istediğim iyi bir eğitim seti lazım

SELCUKCETINER

Katılımcı Üye
1 Ara 2011
497
0
KONYA SELÇUKLU
merak etme o hacklenen siteler çok basıt gözunde buyutme o kadar bak açikli site dıon farkındamısın html de yaparsa o zaman zor ama gıdıpte php veya diğerşerınde yaparsa onlar dahada kolay çunku internet üzerınden düzenlıolar php de felan ama dremvar da yok ftp sşifresinı bulacak yok yok yok zor yanı sen dedıklerımı yap bak suan bır emlak sıyesı yapıyorum ilk basta templateslerle ugras geliştirirsin kendını
DOSTUM BU ARKADAŞA BAKMA SEN SAÇMAIYOR:puah

MrTimsah

Üye
1 Kas 2009
138
0
Bursa
DOSTUM BU ARKADAŞA BAKMA SEN SAÇMAIYOR:puah

:puah
:puah
Komedi Bunlar Yav :D

PHP Görsel Eğitim Seti Download;

PHP ve MYSQL Görsel Eğitim Seti Download;

Asp Kodlamak Görsel Eğitim Seti Download ;
Link1;https://rs133l35.rapidshare.com/#!download|133l33|46096167|veritabani_ve_asp_egitimi.part1.rar|73400|R~0|0|0
Link2;https://rs120dt.rapidshare.com/#!download|120tl5|46065301|veritabani_ve_asp_egitimi.part2.rar|73400|R~0|0|0
Link3;https://rs50l3.rapidshare.com/#!download|50tl5|46103548|veritabani_ve_asp_egitimi.part3.rar|73400|R~0|0|0
Link4;https://rs23dt.rapidshare.com/#!download|23dt|46111665|veritabani_ve_asp_egitimi.part4.rar|73400|R~0|0|0
Link5;https://rs22dt.rapidshare.com/#!download|22dt|46136688|veritabani_ve_asp_egitimi.part5.rar|39911|R~0|0|0

Hepsi Part'tır ve 370 mb'dır.
Rar Pas; virs

0'dan Asp Eğitimi Veriyor , Ben Sondaki Asp Eğitim Setini Çok Beğendim Umarım Beğenirsin :)

dangareus

Uzman üye
18 Eki 2011
1,249
0
selçuk bana özelden ulas ban yemekistemıyom bı derdın varsa bılgı ıstıoyon baska seylermı gel msn den verıyım sana özelden ulasssss banannaaaa bılgı lerrrr verecemm sana ben konuyu kapatıomm sen acıyonnnnnnnnnnn ihbarrrrrr bıle bıle post kasıo

Bouncer

Katılımcı Üye
13 Eki 2011
477
0
evet güzel bir site bende buna benzer bir site yapmak istiyorum ama o kadar bimediğim için yapamıyorum güzel bir eğitim set olsa ve bedava olsa çek güzel olurdu

Bir de ben başka bir sitenin scriptini biraz değişiklik yaparak kendime site yapsam adamlarda anlarsa o script onlarındır benim hakkımda ceza filan gelirmi yani başka bir sitenin scriptini alsak yasal mı veya yasal değil mi? onun hakkında bilen arkadaşlar lütfen söylesin şimdiden teşekkürler

oguzhane

Katılımcı Üye
22 Haz 2009
572
0
izmir
Herkez bu tür siteler yapabilseydi bu tür siteleri bu kadar pahalıya satmazlardı :) profesyonel birşey yapmak istiyorsan onun okul olarak eğitimini alman gerekli yoksa bu işler olmaz :)

MrTimsah

Üye
1 Kas 2009
138
0
Bursa
Herkez bu tür siteler yapabilseydi bu tür siteleri bu kadar pahalıya satmazlardı :) profesyonel birşey yapmak istiyorsan onun okul olarak eğitimini alman gerekli yoksa bu işler olmaz :)

ne alaka kardeşim ben Makina Okudum Bilgisayar yada Web Tasarim vb. Alanlarda Birşey Yapamammı ? ... Gülünç Olmayın Lütfen! Bir İki Post Kasabilmek İçin Sallamadığınız Yorum Kalmadı ...

Kardeşim Tam Sana Göre E-Ticaret Eklentisi Buldum :) Ben Çok Beğendim Çok Kullanışlı Hatta Bir Dene Wordpress Hemde :)

-Demo Adresi ; TIKLA
-Temanın Download Adresi; TIKLA
-Özel Anlatımlı Video 1 İçin; TIKLA
-Özel Anlatım Video 2 İçin ; TIKLA
-Eklentiyi İndirmek İçin ; TIKLA
-Eklentinin TR Yaması İçin; TIKLA

--Genel Özellikleri;
Temel SinMağaza Özellikleri
-Tema doğrudan ürün bazlı bir yapıya sahiptir. Yazılar birer ürün olarak eklenmektedir.
Video Tanıtım Özelliği (Özel Alan Desteği)
Temel Ürün Özellikleri (Özel Alan Desteği)
Ürün Açıklama Ayrıntılı Özellikler (Normal yazı kısmından)
Kategoriye Göre Ürün Araması Özelliği
-SinMağaza Tema Paneli Özellikleri
Wordpress konusunda çok bilgisi olmayan fakat bu tema sayesinde e-ticaret işine girmek isteyenler için temanın sorunsuz çalışması için gereken tema ayarlarını Tema Panelinden yapılmasını sağlıyorum kodlara girmeye hiç gerek kalmadan sitenizi temel wordpress bilginiz ile aktif edebilirsiniz. Hızlı ve Kolay. Panelden yapılabilecekler;
-Özel Logo Ayarı
Para Birimi Kodu
Sidebarda Son Eklenen Ürün Sayısı
E-Posta Abonelik Feedburner Kodu
İstatistikler için Analytics yada Takip Kodu
Hakkımızda,Yardım, İletişim Menü Sayfalarının Ayarları
Temel SEO Ayarları (Bu Ayarı Eklenti kullanıyorsanız boş bırakın)
-SinMağaza Ödeme ve Eklenti Seçenekleri
PayPal
Authorize.net
WorldPay
AlertPay
Mobil
Banka Havale
İndirim Kodu

742438-1017201133948pm.png

13938-10182011125857am.png

55336-10182011125942am.png

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.