Websitem başka linke yöneliyor (iplogger)

sinan041

Yeni üye
10 Şub 2023
3
0
Merhaba.
Azerbaycandan selam olsun Türk kardeşlerimize.
Bana yardımınız lazım. Benim web sitem iplogger.com sitesine yöneliyor. Mobil versiyon çalışıyor ama bilgisayardan siteye girince iplogger.com web sitesine yöneliyor. Lütfen bu sorunu çözmeme yardımcı olun. Dosyalarda her hangi bir js fayl ve ya başka zararlı kod bulamadım. Kimler yardım etmek istiyorsa bana dm yazsın çok acil çözmem lazım.

YE1806

Yeni üye
5 Haz 2022
10
4
Tam olarak anlayamadım. Bir web sitesine gitmek isteyince, iplogger.com sitesine mi yönlendiriliyorsun? Ayrica iplogger.com sitesini bulamadım, sadece iplogger.org u buldum.

sinan041

Yeni üye
10 Şub 2023
3
0
Tam olarak anlayamadım. Bir web sitesine gitmek isteyince, iplogger.com sitesine mi yönlendiriliyorsun? Ayrica iplogger.com sitesini bulamadım, sadece iplogger.org u buldum.
Merhaba kardeşim cevaplamanız için teşekkür ederim. Şunu söylemeğe çalışıyordun : Benim kendi web sitem iplogger.org a yöneliyor. Sitenin mobil sürümü çalışıyor ama masaüstü sürümü iplogger.org sitesine yöneliyor.

YE1806

Yeni üye
5 Haz 2022
10
4
Muhtemelen DNS ayarlarında bir değişiklik vardır. Bilgisayarında DNS 1 olarak 8.8.8.8 ayarlayıp deneyebilirmisin? Ayrıca CMD ile "nslookup <sitenin URLi>" kullanıp çıkan IP adresini "nslookup iplogger.org" dan çıkan IP adresi ile karşılaştırabilirsin. Ona göre DNS cevabı aynı IP olup olmadığını çıkarabilirsin.
Ama telefonunda oluyorsa muhtemelen DNS ayarlarıyla alakalıdır.

sinan041

Yeni üye
10 Şub 2023
3
0
Muhtemelen DNS ayarlarında bir değişiklik vardır. Bilgisayarında DNS 1 olarak 8.8.8.8 ayarlayıp deneyebilirmisin? Ayrıca CMD ile "nslookup <sitenin URLi>" kullanıp çıkan IP adresini "nslookup iplogger.org" dan çıkan IP adresi ile karşılaştırabilirsin. Ona göre DNS cevabı aynı IP olup olmadığını çıkarabilirsin.
Ama telefonunda oluyorsa muhtemelen DNS ayarlarıyla alakalıdır.
Teşekkür ederim. Bilgisayarla kendi web sitemi ziyaret ettiğimde iplogger.org a yöneliyor ancak cep telefonundan siteni ziyaret ettiğimde sitede hiç bir sorun olmuyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.