Çözüldü Websitemde Bu Sistemi Kullanırsam Sıkıntı Çıkar Mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ORGANES

Üye
14 Mar 2017
219
0
En Basit Düzeyde Bir Login Sistemi Oluşturdum. Mantığı Şöyle Oldu.
index.php --> Giriş Sayfası
index.php'den giriş yapıldığı takdirde x.php'ye yönlendirilecek
x.php giriş yapıldığı takdirde kullanıcıya içerik aktif halde gösteriyor fakat giriş yapmadan x.php ye giriş yapıp içeriği görmeye çalışıldığı takdirde içerik gözükmüyor. boş sayfa kalıyor.

Yüksek Bir Miktarda Para Yatırdığım hosting'imdeki bir subdomain içine bu dediğim scripti yerleştiricem o yüzden telif yersem bütün hostingim ve verdiğim paralar - emekler gitmiş olucak.
Bu yüzden sorma gereği duydum

Sorum: Ben telif vb. yiyebileceğim içerikleri x.php de paylaşsam (Örneğin: Maç Yayınları Veya Telif hakkına sahip filmler - videolar) Telif Sahibi Telif Atabilir Mi? Sadece Kendim ve Güvendiğim Kişilerde Giriş Yapabilecek Kullanıcı Adları ve şifreleri olucak, asla benim dışımda kimse kullanıcı oluşturamayacak Yani Sonuçta Telif Sahini İçeriği Göremeyecek.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sbab

Üye
15 Mar 2018
163
0
TURKİYE
ilk öncelikle sitenin adı kolay olmamalı yani google'den felan yazdığımızda bulmamız zor olsun,ikinci olaraksa al bölüme telif hakları için mail iletişime geçin diye bir yazı koy eğer video sahibi görürseki mail atsın sana.

ORGANES

Üye
14 Mar 2017
219
0
ilk öncelikle sitenin adı kolay olmamalı yani google'den felan yazdığımızda bulmamız zor olsun,ikinci olaraksa al bölüme telif hakları için mail iletişime geçin diye bir yazı koy eğer video sahibi görürseki mail atsın sana.

mail koy telif için bildirin diye

Telifi Nasıl Önlerim Demedim, Telif Yeme Olasılığım Var Mı Dedim. Çünkü %95 benim ve birkaç kişi dışında kimse içeriği göremeyecek.

KL01

Üye
9 Ara 2017
54
0
NY
En Basit Düzeyde Bir Login Sistemi Oluşturdum. Mantığı Şöyle Oldu.
index.php --> Giriş Sayfası
index.php'den giriş yapıldığı takdirde x.php'ye yönlendirilecek
x.php giriş yapıldığı takdirde kullanıcıya içerik aktif halde gösteriyor fakat giriş yapmadan x.php ye giriş yapıp içeriği görmeye çalışıldığı takdirde içerik gözükmüyor. boş sayfa kalıyor.

Yüksek Bir Miktarda Para Yatırdığım hosting'imdeki bir subdomain içine bu dediğim scripti yerleştiricem o yüzden telif yersem bütün hostingim ve verdiğim paralar - emekler gitmiş olucak.
Bu yüzden sorma gereği duydum

Sorum: Ben telif vb. yiyebileceğim içerikleri x.php de paylaşsam (Örneğin: Maç Yayınları Veya Telif hakkına sahip filmler - videolar) Telif Sahibi Telif Atabilir Mi? Sadece Kendim ve Güvendiğim Kişilerde Giriş Yapabilecek Kullanıcı Adları ve şifreleri olucak, asla benim dışımda kimse kullanıcı oluşturamayacak Yani Sonuçta Telif Sahini İçeriği Göremeyecek.

x.php sayfasını Google vb. botlara kapat ve sistemini uygula. Telif yemezsin.

Depdip

Uzman üye
20 Ağu 2017
1,578
0
NewYork
Eğer sadece seçtiğin belirli kişiler girip görebilecekse bir sıkıntı olmaz. Ancak bu kişiler ilgili yerlere seni bildirirse telif yeme ihtimalin çok yüksek. Film, dizi gibi sektörlerde hele hele telifler kesindir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.