Websiteye index saldırısı nasıl yapılır?

leS40

Yeni üye
22 May 2023
40
21
local
Merhaba değerli forum üyeleri. Ben bu işlerle yeni ilgilenen biri olarak bu konuya çok meraklıyım.
Eğer ki aranızda gerçekten anlatmak isteyen olursa konunun altında toplanalım ve çoğu kişi faydalansın.
Şimdiden teşekkür eder, iyi forumlar dilerim.

teux

Katılımcı Üye
23 Ocak 2023
959
1,344
Merhaba değerli forum üyeleri. Ben bu işlerle yeni ilgilenen biri olarak bu konuya çok meraklıyım.
Eğer ki aranızda gerçekten anlatmak isteyen olursa konunun altında toplanalım ve çoğu kişi faydalansın.
Şimdiden teşekkür eder, iyi forumlar dilerim.
Merhaba
Öncelikle index bir saldırı değildir, index sayfanın ön yüzüdür. Hedef sitenin index sayfasını değiştirip kendi indexinizi koymanıza index atmak indexlemek index basmak denilebilir. Forum içerisinde yazmış olduğum https://www.turkhackteam.org/konula...yli-anlatim-nasil-index-basilir-teux.2042200/ konusuna göz atabilirsiniz wordpress üzerinden atılabilecek tüm index çeşitlerini ele aldığım bu konu ihtiyacınızı karşılar diye düşünüyorum. Esenlikler İyi forumlar.

leS40

Yeni üye
22 May 2023
40
21
local
Merhaba
Öncelikle index bir saldırı değildir, index sayfanın ön yüzüdür. Hedef sitenin index sayfasını değiştirip kendi indexinizi koymanıza index atmak indexlemek index basmak denilebilir. Forum içerisinde yazmış olduğum https://www.turkhackteam.org/konula...yli-anlatim-nasil-index-basilir-teux.2042200/ konusuna göz atabilirsiniz wordpress üzerinden atılabilecek tüm index çeşitlerini ele aldığım bu konu ihtiyacınızı karşılar diye düşünüyorum. Esenlikler İyi forumlar.
Teşekkürler yazınızı detaylıca okuyacağım.

Rewan

'Türk ün yaveri
26 Kas 2020
2,011
1,483

Web hacking çok geniş bir kapsam yüzlerce açık türü ve saldırı mantığı mevcut her açığın kendine özgü index atma ve sızma şekilleri vardır.

Günümüz çağına ayak uydurursanız sql gibi açıklar ile siteye index atmak hem zaman kaybı hemde uğraş ister, onun dışında Manuel exploiter mevcuttur exploit ile siteye she'll, index atabilirsiniz.

Ayrıca bu kategoriye göz atabilirsiniz ;

Her web zaafiyetinin kendine göre zorluğu ve öğrenim çabası vardır ne demişler damlaya damlaya göl olur direk bir verim beklemek saçma olur yavaş yavaş pratik yapa yapa istediğin sonuca ulaşabilirsin.

İyi forumlar ✋

leS40

Yeni üye
22 May 2023
40
21
local
Merhaba ;

Web hacking çok geniş bir kapsam yüzlerce açık türü ve saldırı mantığı mevcut her açığın kendine özgü index atma ve sızma şekilleri vardır.

Günümüz çağına ayak uydurursanız sql gibi açıklar ile siteye index atmak hem zaman kaybı hemde uğraş ister, onun dışında Manuel exploiter mevcuttur exploit ile siteye she'll, index atabilirsiniz.

Ayrıca bu kategoriye göz atabilirsiniz ;

Her web zaafiyetinin kendine göre zorluğu ve öğrenim çabası vardır ne demişler damlaya damlaya göl olur direk bir verim beklemek saçma olur yavaş yavaş pratik yapa yapa istediğin sonuca ulaşabilirsin.

İyi forumlar ✋
Teşekkür ederim efendim 🫡

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.