Whatsapp Bağlı Cihazlar

CM-D

Üye
2 Nis 2023
69
24
Arkadaşlar bir ara kırtasiyeye gitmiştim bilgisayarına Whatsapp Web e telefonumdan giriş yaptı. Sonra Çıktın mı Abi Dedikten Sonra Çıktım Dedi Ama Ben Dışarı Çıktığımda ( Kırtasiyenin Önü ) Bağlı Cihazlarda Hala Bağlıydı Fakat Windows mu Mac Os Tam Olarak Bakmadım Ama Mac Os Diye hatırlıyorum. Neyse O günden Sonra Kendi Bilgisayarımda Giriş Yaptım Ve Girdiğimde Google dan girdiysem Bağlı Cihazlarda Google Chrome ( Windows ) Diyor. Yani Benim Bağlanmam İmkansız. Bugün İse Ben Yattıktan 48 Dakika Sonra Bir Cihaz Bağlanmış. Google Chrome ( Mac Os ) Diyor. Ve Bağlı Cihazlarea Girdiğimde Çıkış Yaptım Direk. Ben Hacklenmiş Olabilirmiyim Veya O Kırtasiyeci Bir Şekilde Bağlanmış Olabilir mi? :))

kanka login açık kalmıştır senin mesajları izliyor olabilir ama elinde elle tutulur gözle görülür bir kanıt yok dava açamazsın ama cihazı sonlandır tekrar olursa whatsappa bu konu hakkında detaylı bir mail at ve sana yardımcı olurlar saygılar.

CM-D

Üye
2 Nis 2023
69
24
kanka login açık kalmıştır senin mesajları izliyor olabilir ama elinde elle tutulur gözle görülür bir kanıt yok dava açamazsın ama cihazı sonlandır tekrar olursa whatsappa bu konu hakkında detaylı bir mail at ve sana yardımcı olurlar saygılar.
Sağol kardeşim ama işletim sistemi Mac OS gözüküyor hacklendim desem rootsuz olmaz root yok zaten bende login açık kaldı desem kapattigima %100 eminim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.