Whatsapp Çökertme - Android [YENİ]

RULLERFR

Üye
15 Ocak 2019
207
6
Kardeşim bu kod zaten güncel değil keşke önceki konulara bakıp acsaydin bu arada feronun kodunu editlemissin :)

Alzhe01

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
661
5
10ehzlA
Bu konudan formda bissürü açıldı gereksiz boş konu uzun zamandır biliniyor zaten iyi formlar.

Kardeşim bu kod zaten güncel değil keşke önceki konulara bakıp acsaydin bu arada feronun kodunu editlemissin :)

Konuyu açmadan önce foruma baktım. Şu an yine baktım bulamadım. Bulursanız linkini koyun herkes o konuya gitsin.

Doğru linki attığına emin misin?

'Çakır

Uzman üye
18 Mar 2018
1,082
8
Ben Kodu Kopyalayıp Atana Kadar Benim Wp Çöker :mahcup :mahcup

Deniyeceğim Ama

byaborjin

Üye
11 Haz 2016
113
0
kardesim elinize sağlık. webwhatsapp tan attım arkadaşıma ama benimkide dondu anlamadım :AS

Alzhe01

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
661
5
10ehzlA

kardesim elinize sağlık. webwhatsapp tan attım arkadaşıma ama benimkide dondu anlamadım :AS

Ben konuda kod göremiyorum?

Yukarıda da belirttiğim gibi. Kendinizde denemeyin. Eğer IOS telefon bulursanız ondan yollayın.

Teşekkürler. Konuya eklendi.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.