Whatsapp çökertme kodu

Jad3s

Üye
30 Kas 2018
246
1
BendeBilmiom
Merhaba arkadaşlar bugün sozlere vericeğim kod ile herhangi bir android kullanıcısının WhatsApp a erişmesini engelleyebilirsiniz, tekrar erişmesi için veriyi silmesi gerekicek.

Eğer Tamamen girmemesini istiyorsanız kendi telefonunuzdan sürekli doğrulama kodu gönderin (zaman engeli yiyene kadar) daha sonra kodu yollayın veriyi silip girmeye calışınca kod gitmeyecektir ve giriş yapamayacaktır.

Kodlari İOS dan göndermenizi öneririz daha rahat oluyor.
Ne kadar çok atarsanız o kadar etkili olur.

Kodu Kopyalamak İçin :

Online Notes Services | Fast . Easy . Short | Notes.io

WeGs

Üye
13 Mar 2019
91
0

whatsapp webten gönderdim arkadaşa çalışıp çalışmadığnıı nasıl anlarım ? iphone kullanıyorum pcden whatsappweb girdim ordan kopyala yapıştırla gönderdim arkadaş durumlara bakıyor fakat durumlar hala bakılmamış görünüyor sizce çalışıyormudur ?
Çalışıyor tm :D
iphone kullanarak pcden whatsapp webten kodu gönderdim pusuya yattım ve arkadaşlardan sövmeler başladı bir kaç dk içinde :D tüm durum akışı durdu

sövmelere başladı rehberdekiler
Teşekkürler denedim
Whatsapp yanıt vermiyor kapatmak istermisin
dedi kapatıp açtı yine girmedi durumlar güncellenmedi
veri silince oldu tüm rehberimdekilere gönderdim :)

Whats-App-Image-2019-04-04-at-00-18-56.jpg

Son düzenleme:

Alzhe01

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
661
5
10ehzlA
whatsapp webten gönderdim arkadaşa çalışıp çalışmadığnıı nasıl anlarım ? iphone kullanıyorum pcden whatsappweb girdim ordan kopyala yapıştırla gönderdim arkadaş durumlara bakıyor fakat durumlar hala bakılmamış görünüyor sizce çalışıyormudur ?
Çalışıyor tm :D
iphone kullanarak pcden whatsapp webten kodu gönderdim pusuya yattım ve arkadaşlardan sövmeler başladı bir kaç dk içinde :D tüm durum akışı durdu

sövmelere başladı rehberdekiler
Teşekkürler denedim
Whatsapp yanıt vermiyor kapatmak istermisin
dedi kapatıp açtı yine girmedi durumlar güncellenmedi
veri silince oldu tüm rehberimdekilere gönderdim :)

Whats-App-Image-2019-04-04-at-00-18-56.jpg

Iphone kullaniyorsan whatsapp webe gerek duymadan da yapabilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.