Whatsapp fake numara ile sosyal ortamlardan kız numarası almak kendi ürettiğim teknik :D

fcksociety

Üye
8 Nis 2016
121
0
şimdi arkadaşlar bildiğiniz üzere fake numara ile whatsapp hesabı acabılıyorsunuz :D
diyelimki açtınız açmadıysanızda forumda anlatımı var.
tekniğe gelelim
facebook twitter instagram vs vs sosyal bir web sitesinde bir kızla veya bir grup kızla konusuyorsunuz. ama telefon numarasını almayı cok istiyorsunuz.
ben şöyle bir yol tercih ettim.
-Gençler yabancı bir numara buldum oraya şu kodları yazınca whatsappınıza tema yapabiliyorsunuz.

- aa nasıl yaptın. falan fistan diycekler

-bakın bu numarayı kaydedın +62 XXX XX XX XXX whatsapptan bulun ve şu kodu yazın "0203010405010204themechange" bunu sallayabilirsiniz ben salladım :D.

sonra buuum gelsin mesajlar.
tabi anlamamalarını istiyorsanız son gorulme çift tik falan filan hepsini kapatın sadece onalrda iletildi görünsün.
neden olmadı diyeceklerdir tabiki sizde bende oldu valla telefon markasına gore değişiyor gibi bir çok yalan türetebilirsiniz. :D

ilk defa kendim bir yol türettim inşallah anlatabilmişimdir.
iyi forumlar.

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
2
Tabi aldıkdan sonra ne yapacağınızda önemli :) Sapıklık yapmicaksaniz telefon numaramı nerden buldun sorusuna güzel bi cevap hazırlarsınız artık :)

fcksociety

Üye
8 Nis 2016
121
0
Aklinizda boyle sosyal muhendislik teknikleri varsa paylasinki herkes faydalansin bi yandan cokta zevklidir sosyal muhendislik :)

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Çoğu kız bununla uğraşmak istemez. Hadi numarayı aldın diyelim, ne diye yazacaksın..
Asla eskimeyen bir yöntem vardır, "kontörüm bitti birini arayacaktım" dersin, kız zaten orda anlar amacını, e seni de beğenmişse veya konuşmak istiyorsa verir telefonunu, sen de kendini çaldırırsın. Sonra ona yazdığında numarayı nerdem buldun derdi de olmaz. Ah ah yeni nesil hep antin kuntin işlere çalışıyor kafası..:)

askeradam09

Kıdemli Üye
2 Şub 2015
2,451
0
Aydın
Adam gibi istemek varken niye bu hadi bu yöntemle buldun eyvallah ya kız seni istemiyorsa zorla güzellik olmuyor

fcksociety

Üye
8 Nis 2016
121
0
Sahte numara ile bir kizla insan gibi konusunca kizin dikkatini cekiyor kiz engellese bile farkli bi sahte numaradan konusuyorsun en son alisiyor meraklaniyor iyice ısınmaya basliyor size karsi sonra zaten gerisi geliyor ister kendini tanitirsin ister fake numaradan devam edersin daha bi hoş oluyor yani bana gore

:)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.