Whatsapp Gönderilen Mesajı Silme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

garry0n

Uzman üye
30 Eki 2015
1,806
1
Nereye...
Kurulum esnasında kendi sürümünü kaldırıp kur

Kardeşim kendi wp mi kaldırdım dediğini kurdum fakat konuşmaları mı geri yükleyemiyorum ?
Kod:
can't find a backup in /sdcard/Whastapp

Şeklinde bir hata alıyorum nasıl çözerim ne yapmam lazım konuşmaların kesinlikle silinmemesi lazım

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Kurulum esnasında kendi sürümünü kaldırıp kur

Kardeşim kendi wp mi kaldırdım dediğini kurdum fakat konuşmaları mı geri yükleyemiyorum ?
Kod:
can't find a backup in /sdcard/Whastapp

Şeklinde bir hata alıyorum nasıl çözerim ne yapmam lazım konuşmaların kesinlikle silinmemesi lazım

sd karttaki yedeği drive a at . Driveden çek wp ye.

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
zaten yedek drive da fakat drive dan nasıl çekecem yedeği ?

Geri Yükle ve Onayla ve Devam Et
seçenekleri var burada "Onayla ve Devam Et" dersem daha sonra yedeklerimi aktarabilrimiyim ?

Drive a normal tarayıcıdan giriş yap. Yedekleme dosyanı bul indir. Whatsappa girip verileri temizle. Sonra indirdiğin dosyayı, sdcard/whatsapp klasörüne at. Eğer gbwhatsapp ise oradaki ilgili yere at.

BD4ANON

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
848
0
ROOTanya
Karşı tarafa mesajı yolladık. İletildi. Silme şansımız yok ayvayı yedik derdinden kurtuluyoruz. Bu yöntemle karşı taraftan mesajımızı silebiliyoruz.

Hepinizin telefonunda ya whatsapp ya da whatsapp plus sürümlerinden birisi var. Bize lazım olan fouad mods tarafından geliştirilen whatsapp sürümlerinden birisi.

Hızlıca anlatıma geçiyorum.

Normal whatsapp kullanıcıları: Sizler aşağıda vereceğim linkten com.whatsapp olanı indireceksiniz.

Whatsapp plus kullanıcıları: Sizler de aynı linkten com.whatsapp olanı indireceksiniz

GbWhatsapp+ kullanıcıları: Sizler de aynı linkten com.gbwhatsapp olanı indireceksiniz

Fm whatsapp+ kullanıcıları: Aynı linkten com.fmwhatsapp

Kısaca herkes kendi sürümünü indirip üstüne güncellesin.

Nasıl yapacağız?

Sohbete girdik. Mesajımızı seçtik ve sonrasında

mJ6kL2.jpg

rJM26B.jpg

5G7QgM.jpg

Denenmiştir, %100 başarılıdır.

Link: fouadmods.com/fouad-whatsapp

link açılmıyor

Wesley01

Uzman üye
16 Ocak 2016
1,907
0
'774852'
Eline sağlık efsane konu olmuş.
Arkadaşlar baya güzel bir özellik yanlışlıkla birşey yazdınız mı yada yanlış kişiye yanlış mesajı gönderdiniz mi sizi kurtarır.Her bakımdan bomba konu.

BD4ANON

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
848
0
ROOTanya
karşı tarafa mesajı yolladık. Iletildi. Silme şansımız yok ayvayı yedik derdinden kurtuluyoruz. Bu yöntemle karşı taraftan mesajımızı silebiliyoruz.

Hepinizin telefonunda ya whatsapp ya da whatsapp plus sürümlerinden birisi var. Bize lazım olan fouad mods tarafından geliştirilen whatsapp sürümlerinden birisi.

Hızlıca anlatıma geçiyorum.

Normal whatsapp kullanıcıları: Sizler aşağıda vereceğim linkten com.whatsapp olanı indireceksiniz.

Whatsapp plus kullanıcıları: Sizler de aynı linkten com.whatsapp olanı indireceksiniz

gbwhatsapp+ kullanıcıları: Sizler de aynı linkten com.gbwhatsapp olanı indireceksiniz

fm whatsapp+ kullanıcıları: Aynı linkten com.fmwhatsapp

kısaca herkes kendi sürümünü indirip üstüne güncellesin.

Nasıl yapacağız?

Sohbete girdik. Mesajımızı seçtik ve sonrasında

[ımg]https://i.hizliresim.com/mj6kl2.jpg[/ımg]

[ımg]https://i.hizliresim.com/rjm26b.jpg[/ımg]

[ımg]https://i.hizliresim.com/5g7qgm.jpg[/ımg]

denenmiştir, %100 başarılıdır.

Link: fouadmods.com/fouad-whatsapp

teşekkürünü verdim ellerine sağlık

mmtacr5

Üye
18 Nis 2013
166
0
Yalova
kardesım verdıgın lınkten ındırdım fakat sil bastın mı sadece benden gıdıyor ayarlarında aktif mi etmemiz gerekıyor ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.