WhatsApp Hack! Hedef Kişinin Mesajlarını Okuyun, Mesaj Atın!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kavas34

Yeni üye
18 Mar 2015
1
0
Kardeşim öncelikle ellerine sağlık çok iyi bi anlatım olmuş, fakat arkadaşlarında dediği gibi her telefonda olmuyor olabilir. Ben Samsung Galaxy S3 te denedim 'Wifi' bağlantısı koptu 'Mobil Veri' ile devam ettim Whatsapp'a girip numarayı yazdığım zaman karşı tarafa onay kodu gidiyor ama biz onay kodunu öğrensek bile onay kodunu gireceğimiz metin kutusu ekrana gelmiyor. Sorun olan kısım bu bypass etmiyor

pecorin09

Üye
2 Şub 2015
110
0
arkadaşın biri whatsapp bu açığı kapattı diye yazmış deneyen var mı şuan çalışıyor diye söyleyen bir arkadaş varsa biz de uğraşalım geçen aylarda heyecanlıydım bu konuda ama ses seda çıkmayınca vazgeçtim.

Zeref

Uzman üye
13 Nis 2014
1,960
3
fy
Beyler wifi macini spoof ettikten sobra baglanma hatasi yasiyosaniz oncelikle mac spoof icin mac adress ghost adli uygulamayi google play storedan indirin daha sonra spoof islemi bitici wifi baglantisi dusunce wifiyi kapatip acin telefon ayarlarindan baglantiyi tekrar kurun baglanacaktir.

Zeref

Uzman üye
13 Nis 2014
1,960
3
fy
Var ve gercekten calisiyo yalniz siz baglajinca ana hesabi whatsappdan düşüyor. Yani gizlice izleme yapılmıyor.

oleas

Yeni üye
16 Ara 2012
15
0
mac ipsini fln değiştirdim her şey tamam da evde ki wifiye bağlanmaya çalışıyorum devre dışı diyor diğer telefonla sorunsuz bağlanıyorum sıkıntı nedir usta?

denizruhu

Üye
27 Kas 2010
155
1
Arkadaşlar konuyu baltalamak gibi olmasın ama zamanında çok güzel bir yöntemdi heralde. yalnız az saniyeler önce işlemleri bitirdim 2 telefonda elimde olarak. hedef numarayı da hallettim whattan ama ilk olarak hedef kişinin mesajları yedeklenemiyor okuyamıyoruz bu 1 ikincisi ise numaramız karşı tarafınki oluyor ama anında hedef kişiye whata girer girmez bildiri gidiyor numaranız başkası tarafından onaylandı kullanabilmeniz için sizin onaylamanız gerekiyor. sonuç olarak ya ben yapamadım yada konu öldü :)

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Arkadaşlar konuyu baltalamak gibi olmasın ama zamanında çok güzel bir yöntemdi heralde. yalnız az saniyeler önce işlemleri bitirdim 2 telefonda elimde olarak. hedef numarayı da hallettim whattan ama ilk olarak hedef kişinin mesajları yedeklenemiyor okuyamıyoruz bu 1 ikincisi ise numaramız karşı tarafınki oluyor ama anında hedef kişiye whata girer girmez bildiri gidiyor numaranız başkası tarafından onaylandı kullanabilmeniz için sizin onaylamanız gerekiyor. sonuç olarak ya ben yapamadım yada konu öldü :)

MAC adresin değişmemiş demekki..

mertsenturk05

Yeni üye
21 Nis 2015
2
0
öncelikle konu için çok teşekkürler emeğine sağlık. ama ben MAC adresi değiştirdiğime kesinlikle eminim. sms doğrulamasını geçemiyorum neden olabilir. sim kart çıkık şeklide de denedim

mertsenturk05

Yeni üye
21 Nis 2015
2
0
verilen iki programla da değişip değişmediğine baktım. modem arayüzünden eski mac ile girdiğim maci karşılaştırdım ve değişmiş olduğunu gördüm. ayrıca cihazmt6589 ve engineer mode dan mac adresimin değiştiğini gördüm

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
verilen iki programla da değişip değişmediğine baktım. modem arayüzünden eski mac ile girdiğim maci karşılaştırdım ve değişmiş olduğunu gördüm. ayrıca cihazmt6589 ve engineer mode dan mac adresimin değiştiğini gördüm
o zaman cihazınızın modelinden de kaynaklanıyor olabilir. kurbana 200. posttaki senaryoyu uygulayınız..

FahriElm

Yeni üye
21 Nis 2015
4
0

Normalde Mac(Wifi) ve bluetooth aynı olmalı son rakam hariç talep gelirse IOS için çok basit :)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.