WhatsApp Hack! Hedef Kişinin Mesajlarını Okuyun, Mesaj Atın!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NLifestyle

Yeni üye
25 Ocak 2016
2
0
Arkadaşlar bunun için illa KK rom mu kullanmamız lazım yani LP lerde çalışmazmı? Android 5.0.2 kullanıyorum ve ne yazıkki olmadı. Nerede hata yaptığımı anlayamadım. Birde bu konu hala güncel mi?

arifrz3

Katılımcı Üye
4 Ocak 2016
495
1
Ankara
MAC Spoofer de hata verdi Could not change the mac of interface wlan0** its current MAC address is B45634****
MAC NOT CHANGED

murat3223

Üye
4 Nis 2013
210
0
Arkadaşlar ben denedim olmadı.Bilginiz olsun şu anda hala eniyorum yeni çözüm yolları üretmeye çalışıyom baklım nolcak

ruzgarmuhammed168

Yeni üye
31 Ocak 2016
1
0
usta herşey cok guzel elıne saglık yazmıssın o kadaar peki işletim sistemi ios yani iphone kullanan lar nasıl yapıcak bi el atsan

Mrjava

Kıdemli Üye
9 Ağu 2015
2,698
3
Detroit
o busybox yüklü gibi görünüyor, ama yüklediğiniz seçilen sürümü için, yeniden yüklemeyi deneyebilirsiniz görünmüyor ama bu kez farklı bir yükleme konumu kullanarak. busy box hata veriyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.