Whatsapp Hesabı Nasıl Hacklenir?

Skrsky1

Üye
21 Haz 2021
143
27
23
abiler kardeşler selamün aleyküm ögrenmek için whatsapp sızma ögrenmek istiyorum muhtemelen instagramdaki gibi sosyal mühendislik ile olacak bir şeydir daha önce böyle bir sosyal mühendislik örmegi vs görmedim biraz yardımıcı olurumusunuz

aksit

Üye
14 Mar 2017
93
0
Eskisi kadar kolay değil artık . Eskiden bildirim göndermiyordu farkında olmadan sızıyordun. Şimdi en basit yolu whatapp web veya whatsapp business uygulaması. Ancak onlara giriş yaptığın zaman karşı taraf çok rahat farkedebilir. Dolayısıyla şu ara böyle bir şey pek mümkün değil gibi. Ama çok ısrarcıysan telefona atılabilecek trojan veya keylogger tarzı uygulamalar arayabilirsin.

Skrsky1

Üye
21 Haz 2021
143
27
23
Eskisi kadar kolay değil artık . Eskiden bildirim göndermiyordu farkında olmadan sızıyordun. Şimdi en basit yolu whatapp web veya whatsapp business uygulaması. Ancak onlara giriş yaptığın zaman karşı taraf çok rahat farkedebilir. Dolayısıyla şu ara böyle bir şey pek mümkün değil gibi. Ama çok ısrarcıysan telefona atılabilecek trojan veya keylogger tarzı uygulamalar arayabilirsin.
kendi cihazımda virüs denedim hocam fakat google play yüklemeye izin vermedi google play veya başka bir taramalara takılmayan bilfigin bir virüs varmıdır

aksit

Üye
14 Mar 2017
93
0
kendi cihazımda virüs denedim hocam fakat google play yüklemeye izin vermedi google play veya başka bir taramalara takılmayan bilfigin bir virüs varmıdır
Hocam günümüzde hack olaylarını en zorlaştıran nokta zaten güvenlik duvarları. Virüsü chromedan yüklemeyi dene , en olmadı sağlam bir sosyal mühendislik bulman lazım. Tamamen karşındaki kişiye bağlı buda.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.