Whatsapp hesabını kalıcı olarak kapatma ! (resimli)

8 Ara 2018
115
0
Merhaba sevgili THT üyeleri
Konumda Bir Whatsapp hesabını kalıcı olarak nasıl kapatacağınızdan bahsedeceğim.

Forumda Birkaç Konuya Rastladım fakat çoğu kişi kapandı diye bildirim aldıktan sonra kapanmadığından bahsetmiş, Kalıcı olarak nasıl kapatacağımıza geçelim...​

Uyarı ! Yaptığınız İşlemden Şahsım, Ve TürkHackTeam Sorumlu Değildir

Öncelikle Numarayı bloke ettirmemiz lazım, Klonlama Yöntemi Veya Whatsapp business kullanabilirsiniz;
Hedef numarasını açılış ekranına yazıp whatsapp'ın doğrulama kodu göndermesini sağlıyoruz,
burada 2 saat sonra 12 saat sonra tekrar deneyiniz gibi sınırlamalar olacaktır,
Kalıcı olarak kapatacağımız için bu hatanın "Çok fazla sayıda kod istediniz" gibi bir hata yapana kadar devam ettiriniz.

Hedef numarayı bloke ettiğimize göre şimdi nasıl kapatacağımıza geçelim
İlk olarak [email protected] adresine:
Telefonum çalındı whatsapp mesajlarımın güvenliği için hesabımın kapatılmasını talep ediyorum telefon numaram: +90 555 555 5555 gibi bir mail gönderiyoruz​
(Kırmızı olan kısmı hedef telefon numarası ile aynı formatta değiştirin alan kodunu unutmayın!)
24 Saat içerisinde Mailinize Şu Şekilde Bir Mesaj Gelecektir;

Whatsapp Hesabı artık kapalı..
Konuda Emek Var Teşekkür Butonuna Basmayı Unutmayın :)

emredkc

Üye
8 Şub 2019
66
0
İstanbul
kalici degil kardeşim bu kadar uğraşmak yerine bu numaranın sahibi xx.xx.xxxx tarihinde vefat etmiştir whatsapp hesabının dondurulması rica olur diye mail atabilirsiniz anında aynı sonucu alırsınız bu kadar uğraşmaya gerek yok

8 Ara 2018
115
0
kalici degil kardeşim bu kadar uğraşmak yerine bu numaranın sahibi xx.xx.xxxx tarihinde vefat etmiştir whatsapp hesabının dondurulması rica olur diye mail atabilirsiniz anında aynı sonucu alırsınız bu kadar uğraşmaya gerek yok
Dostum Bahsettiğin Yönteme Daha Önce Hiç Rastlamadım, Çalışacağı da mualla tabii. Fakat konuda bahsettiğim yöntem kanıtlı bir şekilde paylaşıldı, whatsapp kodunu deaktif etmeyi başarırsan kurban özel bir destek almadan numarayı açamaz, sonuç olarak bir nevi de olsa kalıcı ban :). İyi forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.