Whatsapp hk.

LeTTa

Uzman üye
20 Eyl 2012
1,716
2
Hawaii
Nişanlım birisiyle görüşüyor.

Whatsapp üzerinden sürekli mesajları siliyor kalıcı olarak siliyor mesajları
Yedekleme hiç bir şey yapmıyor.

O mesajları silmeden 30 dakika'da bir kayıt tutan bir program var mı acaba .

Whatsapp konuşmalarını tutan bir program arıyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

LeTTa

Uzman üye
20 Eyl 2012
1,716
2
Hawaii
Merhaba, şu linkteki dosyayı indirip karşı tarafa yukleyiniz. Dil ve giriş ayarlarından bu klavyeyi Seçin ve uygulama içinden aktiflestir seçeneğini seçiniz. Ardından bastığı her tuş kaydolacaktır. Takıldığınız yerde sorabilirsiniz. İyi forumlar
Android İçin Keylogger Uygulaması Apk İndir-Siber Yazilimci | Bedava internet | Apk indir

Klavye değiştirmese çok iyi olacak aslında hemen anlar
başka bir program öneriniz var mı acaba ?:RpS_confused:

LeTTa

Uzman üye
20 Eyl 2012
1,716
2
Hawaii

LeTTa

Uzman üye
20 Eyl 2012
1,716
2
Hawaii
Kardeşim googleplaystore da bir uygulama var whatsapp web in android versyonu gibi bişey onu indirirsen birebir yazıştıklarını okursun :D

Sorun'da şurada onun evine gidemiyorum benim yanıma geliyor alıp indiririm fakat benim wifi'den çıkış yaptımı eve gittiğinde internete girdiğin'de giriş yapmıyor malesef direk çıkış yapıyor.

Ruh

Adanmış Üye
10 Eyl 2015
6,465
45
Çok güzel bir fikir fakat internet bağlantısı koptugunda tekrar yeni bir bağlantı istiyor, whatsapp web'de ki gib.

Hayır internete tekrar bağlanınca otomatik bağlanıyor, yeniden okutman gerekmez. Bizzat ben test ettim. 9-10 ay bir whatsapp açık kaldı o şekilde bende. Özelden mesaj at güzel bir apk vereyim en prosundan : }

Greendex

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
752
3
Hocam Play Store'dan kendi telefonunuza WhatsApp Web programlarından birini kurun. Yanınıza geldiğinde 2dk almaya çalışın. Bağlantıyı kurun. Evine gitse bile çalışacaktır. Mesajları silmeden görebilirsiniz.

MrTarget

Üye
29 Tem 2017
234
3
Benden sana tavsiye ,güvenin olmadığı yerde ne sevgi kalır ne de aşk.Yolun başındayken vazgeç bu sevdadan.
Ha yok illaki mesajlarını okuyacam,canım yansin diyorsan,en basiti onun whatsapini kendi telefonuna kopyala.Whatsapp plus uygulamasından bir whatsapp daha kur..olay bu kadar basit.
Ama ugrastigina değmez!

LeTTa

Uzman üye
20 Eyl 2012
1,716
2
Hawaii
C4SUS programı var onu öneririm

Benden sana tavsiye ,güvenin olmadığı yerde ne sevgi kalır ne de aşk.Yolun başındayken vazgeç bu sevdadan.
Ha yok illaki mesajlarını okuyacam,canım yansin diyorsan,en basiti onun whatsapini kendi telefonuna kopyala.Whatsapp plus uygulamasından bir whatsapp daha kur..olay bu kadar basit.
Ama ugrastigina değmez!

WhatsApp plus 2. telefonu kabul etmiyor onu denedim kendi telefonum'da annemin telefonunu ile keşke öyle olsa

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.