Whatsapp için fake numara alma 2017-2018

maxzey

Üye
3 Haz 2017
87
0
oOR8O9.png

Aslında çok basit bir şey bu. size uzun uzun makale yazıp sıkmayacağım, direk yapılışını adım adım anlatacağım.

1- Virtual SIM indiriyoruz Google Play veya App store dan indirebilirsiniz.

2-Kayıt oluyorsunuz numaranızı yazın bir şey olmaz tamamen güvenilirdir.

3-Giriş yapınca sağ üste aramalar kısmının hemen yanında en sağ köşede bilgileriniz mevcut oraya girin.

4-My Phone Numbers kısmına basıp numaranızı öğrenebilirsiniz oradaki numarayıda whatsappınıza girip onaylayabilirsiniz.

5-Virtual SIM ile Whatsapp hesabı için numara alabiliyoruz. Virtual SIM bize 4 günlük ücretsiz kullanım sunuyor.

6-Telefon bölümünde Caller id kısmına bakmamız yeterlidir. Şuanlık kullanıcılara sadece Ingiltere alan kodu ile numara vermektedir.

vjv8j4.png

Talk2 ile ister instagram ister facebook isterseniz twitter ile kayıt olabilir ve direk numarayı alabilirsiniz bunda aşama anlatmama dahi gerek yok tamamen ücretsiz güvenilirdir.

XPrqP3.png

Cidden primo ile almakta basittir yapacağınız şey 2 adım.

1-Kayıt olmak

2-Numaranızı ve e-mail hesabınızı onaylamak ondan sonra üstteki resimdeki gibi numaranız o kısıma gelecektir.

Bu kadar herkese iyi forumlar :)

Son düzenleme:

Haliok

Üye
15 Mar 2018
54
0
Bilgi için teşekkürler ama ben Textnow tavsiye ediyorum. Numaranızı vermeye gerek kalmıyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.