WhatsApp orjinal degil hatası?

taklan_br_12

Katılımcı Üye
20 Kas 2021
425
99
Merhabalar tht ailesi
Sorunum şu şekilde;
WhatsApp Aero kulanıyor idim
Ama wpaero kapatılmıs kulandıgım haz Huawei marka oldugundan dolayı bazı uygulamaları desteklemiyor WhatsAppta bunlardan biri.
Bana önerebileceginiz aktif şekilde günceleme alan güvenli mümkünssede aero dan daha iyi olan bir modlu WhatsApp simdiden teşekür ederim..

Lihtg

Moderatör
15 Mar 2022
2,059
877
lihtgTHT.php
Merhabalar, onlarca modlu whatsapp uygulamasını aşağıdaki linklerden inceleyebilirsin. Aynı zamanda whatsapp’ın modlu uygulamalar hakkındaki makalelerini de inceleyebilirsin. Esenlikler.
WhatsApp
WhatsApp

taklan_br_12

Katılımcı Üye
20 Kas 2021
425
99
Merhabalar, onlarca modlu whatsapp uygylamasını aşağıdaki linklerden inceleyebilirsin. Aynı zamanda whatsapp’ın modlu uygulamalar hakkındaki makalelerini de inceleyebilirsin. Esenlikler.
Про неофіційні додатки | Довідковий центр WhatsApp Про Ð¿Ð¾Ð¿ÐµÑ€ÐµÐ´Ð¶ÐµÐ½Ð½Ñ Google «Це фальшивий додаток...» | Довідковий центр WhatsApp
Bagzı popüler modları denedim WhatsApp orjinallini indirdiim wp iş olanı indridim aynı hatayı alıyorum.

Crackmeci

Katılımcı Üye
28 Haz 2020
312
170
Web
Merhabalar tht ailesi
Sorunum şu şekilde;
Ama wpaero kapatılmıs kulandıgım haz Huawei marka oldugundan dolayı bazı uygulamaları desteklemiyor WhatsAppta bunlardan biri.
Bana önerebileceginiz aktif şekilde günceleme alan güvenli mümkünssede aero dan daha iyi olan bir modlu WhatsApp simdiden teşekür ederim..
Ben de geçen günlerde aynı sorunla karşılaştım her türlü whatsapp sürümünü hatta orijinal olanı bile denememe rağmen uygulamaya giriş yapamadım ve sonra belki hesap yasağı vardır diye whatsapp desteğe mail atmama rağmen bir çözüm bulamadım sonra giriş yapmayı başka bir telefonda denediğimde başarılı olduğunu görünce sorunun telefonumla ilgili olduğunu fark ettim ardından telefonu sıfırladım ve root attım tekrar ve sadece rootlu telefonlarda çalışan "Device Id Changer" programları ile device id değiştirdim ve bu sayede whatsapp uygulamasına girebildim eğer sizin de durumunuz bu şekilde ıse telefonu rootlayıp benim gibi bir çözüm izleyebilirsiniz çünkü bende de orijinal whatsapp açılmıyordu bunu yapınca açıldı ancak hala modifiye edilmiş whatsapp uygulamalarını kullanamıyorum o da büyük ihtimal hesaba uygulanan bir yasak belli bir süre modifiye edilmiş whatsapp uygulamalarını kullanmaya izin vermiyor.

taklan_br_12

Katılımcı Üye
20 Kas 2021
425
99
Ben de geçen günlerde aynı sorunla karşılaştım her türlü whatsapp sürümünü hatta orijinal olanı bile denememe rağmen uygulamaya giriş yapamadım ve sonra belki hesap yasağı vardır diye whatsapp desteğe mail atmama rağmen bir çözüm bulamadım sonra giriş yapmayı başka bir telefonda denediğimde başarılı olduğunu görünce sorunun telefonumla ilgili olduğunu fark ettim ardından telefonu sıfırladım ve root attım tekrar ve sadece rootlu telefonlarda çalışan "Device Id Changer" programları ile device id değiştirdim ve bu sayede whatsapp uygulamasına girebildim eğer sizin de durumunuz bu şekilde ıse telefonu rootlayıp benim gibi bir çözüm izleyebilirsiniz çünkü bende de orijinal whatsapp açılmıyordu bunu yapınca açıldı ancak hala modifiye edilmiş whatsapp uygulamalarını kullanamıyorum o da büyük ihtimal hesaba uygulanan bir yasak belli bir süre modifiye edilmiş whatsapp uygulamalarını kullanmaya izin vermiyor.
2023de aynı konu açılmıs tek tke okudum çaresini bulamayanda çok yeni bir sorun degil sanırım siz root falan zahmete girmsiniz ben o kadar ugrasamam bununla 20 ye yakın modlu wp denedim 3 4 çesitli programdan WhatsApp ı denedim aynı hata sürekli nerdeyse gmailimi kaptırıyordum yarına baska bir telefondan denicem

Tekrar rahatsızlık için özür dilerim. Telefonu sıfırlasam düzelme ihtimali varmı yada sıfırlayıp root atıp yeniden orjinal haline çevirsem düzelme ihtimali olabilir mi çünkü root hakkında en ufak fikrim yok tamamen bize ait oldugundan dolayı güvenligimi riske atacagımdan eminim.

Crackmeci

Katılımcı Üye
28 Haz 2020
312
170
Web
Tekrar rahatsızlık için özür dilerim. Telefonu sıfırlasam düzelme ihtimali varmı yada sıfırlayıp root atıp yeniden orjinal haline çevirsem düzelme ihtimali olabilir mi çünkü root hakkında en ufak fikrim yok tamamen bize ait oldugundan dolayı güvenligimi riske atacagımdan eminim.
Açıkçası ben de roottan önce telefonu sıfırladım ve hiçbir değişiklik olmadı eğer verileriniz varsa telefonu sıfırlamanız sadece gereksiz yere veri kaybına sebep olacaktır ama root atarak sıfırlarsanız en azından bir düzeltme şansınız olabilir. Bahsettiğim device id changer programlarını indirip uygulamaya giriş yaptıktan sonra root'u kaldırabilirsiniz telefonu sıfırlamaya gerek kalmadan.

taklan_br_12

Katılımcı Üye
20 Kas 2021
425
99
Açıkçası ben de roottan önce telefonu sıfırladım ve hiçbir değişiklik olmadı eğer verileriniz varsa telefonu sıfırlamanız sadece gereksiz yere veri kaybına sebep olacaktır ama root atarak sıfırlarsanız en azından bir düzeltme şansınız olabilir. Bahsettiğim device id changer programlarını indirip uygulamaya giriş yaptıktan sonra root'u kaldırabilirsiniz telefonu sıfırlamaya gerek kalmadan.
Anladım geri dönüşünüz için teşekkür ederim

kst132

Basın&Medya Ekibi Asistanı
12 Haz 2023
952
596
Merhabalar tht ailesi
Sorunum şu şekilde;
Merhaba,
FMWhatsApp kullanabilirsiniz.

cruel00

Yeni üye
19 Eyl 2012
11
0
korea
Merhabalar, geçenler günlerde wp den uyarı aldım wp'niz kapanacak orijinal wp indirin diye, şu anda kapalı giriş yapmaya çalışıyorum ( Numara Doğrulanmadı) bildirimi alıyorum sonra ekrana uyarı geliyor ( Giriş yapmak için resmi wp sahip olmanız gerekir. Kullandığınız uygulama gizlilik ve güvenlik riskleri taşıyor. Bundan böyle wp sohbetlerinize erişmek için bu uygulamayı kullanamazsınız.)
Fakat başka birinin numarasını denediğimde WP açılıyor
Bu konuda yardımcı olabilir misiniz ne yapmam gerekiyor?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.