Whatsapp+ PLUS - ANTİ-BAN- / (Özelleştirilebilir Mod'lu Versiyon) v8.45 Güncel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

iskencik

Katılımcı Üye
17 Eki 2014
325
0
Hatay
Hocam çok teşekkür ederim çalışıyor. Sağ ol var ol. Benim bir sorum olacak, peki hocam biz son görülmeyi değiştirebiliyor muyuz?

imka123

Kıdemli Üye
28 Eki 2014
4,238
1
İstanbul
Hocam çok teşekkür ederim çalışıyor. Sağ ol var ol. Benim bir sorum olacak, peki hocam biz son görülmeyi değiştirebiliyor muyuz?

Kardesim ben cevap veriyim ( :
Fazla bilgim yok ama zaten sen ayarlardan offline oldugun zaman ne zaman o ofline tıkini onaylamissan o zaman son görulme oluyor bildigim kadariyla boyle arkilerde kendime test yaptim yinede yanlis birsey soylemişsem yakomoz hocam düzeltirsiniz :D :)

Ruh

Adanmış Üye
10 Eyl 2015
6,465
45

Hayır son görülme zamanını değiştiremezsin. Offline moda geçersen, ne kadar kullanırsan kullan son görülme zamanın Offline moda geçtiğin zaman olarak gözükecektir lakin dediğin gibi değiştirme gibi bir durum söz konusu değil.

Ruh

Adanmış Üye
10 Eyl 2015
6,465
45
Bende bunun Türkçe Modu var :)

Whatsapp Plus'un birçok sürümü mevcut çünkü birçok kişi tarafından farklı farklı sürümlerle sunulmuş.

Konuda bahsedilen Abo2sadam sürümüdür ve türkçesi güncellemelerde gördüğümüz kadarıyla da yok. Sizdeki sürümün Abo2sadam olduğundan emin misiniz?

ottoman2023

Yeni üye
31 Ara 2015
6
0
üstadım yüklerken şu hatayı alıyorum uygulama yüklenemedi Adı aynı olan farklı bir imzaya sahip mevcut bir paket zaten yüklü hatası alıyorum yardım edermisin orjinal whatsapp kaldırmıştım yinede bu hatayı veriyor

Son düzenleme:

iskencik

Katılımcı Üye
17 Eki 2014
325
0
Hatay

Kardesim ben cevap veriyim ( :
Fazla bilgim yok ama zaten sen ayarlardan offline oldugun zaman ne zaman o ofline tıkini onaylamissan o zaman son görulme oluyor bildigim kadariyla boyle arkilerde kendime test yaptim yinede yanlis birsey soylemişsem yakomoz hocam düzeltirsiniz :D :)

Hayır son görülme zamanını değiştiremezsin. Offline moda geçersen, ne kadar kullanırsan kullan son görülme zamanın Offline moda geçtiğin zaman olarak gözükecektir lakin dediğin gibi değiştirme gibi bir durum söz konusu değil.

Teşekkür ederim arkadaşlar :)

ertmer

Yeni üye
21 Kas 2010
6
0
programı kurduktan sonra devamlı lisans al diye uyarı geliyor nasıl iptal edebiliriz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.