Whatsapp+ PLUS - ANTİ-BAN- / (Özelleştirilebilir Mod'lu Versiyon) v8.45 Güncel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

afyonteam

Yeni üye
27 Ocak 2016
40
0
profile bakanlar eski sürümlerdeki gibi calısmıyor artık
eski sürümde yüklemeye calıstıgımda yükletmiyor yeni sürüm yükleyin uyarısı veriyor
apk editör le eski sürümün versiyonunu büyük gösterebilirsek eski sürümler calısır sanırım

afyonteam

Yeni üye
27 Ocak 2016
40
0
gb whatsaap dün güncelleme verdi ama yine profile bakanlar randımanlı calısmıyor
eski versiyonları calıstırma yöntemi bulsak bari

Son düzenleme:

0110

Uzman üye
3 Haz 2017
1,259
0
profile bakanlar eski sürümlerdeki gibi calısmıyor artık
eski sürümde yüklemeye calıstıgımda yükletmiyor yeni sürüm yükleyin uyarısı veriyor
apk editör le eski sürümün versiyonunu büyük gösterebilirsek eski sürümler calısır sanırım

Merhaba hocam bu yöntem ile eski sürüm çalışmaz uygulama internetli giriş yaptığınızda sizden yine güncelleme isteyecektir.
Bide bu tür uygulamaların içerisine yazılım atıyorlar belli bir tarihten sonra güncellemeyi zorunlu yaptıran bi tür kodlama.

afyonteam

Yeni üye
27 Ocak 2016
40
0
Merhaba hocam bu yöntem ile eski sürüm çalışmaz uygulama internetli giriş yaptığınızda sizden yine güncelleme isteyecektir.
Bide bu tür uygulamaların içerisine yazılım atıyorlar belli bir tarihten sonra güncellemeyi zorunlu yaptıran bi tür kodlama.

Tesekkurler hocam anladim
beklicez artik belki düzelir sonraki sürümlerde

cem21

Üye
10 Tem 2007
122
0
nerede o eski sürümler ya :), bunlar beta gibi herşeyiyle sorunlu... mavi tik, online durumu sabitleme profile bakma vs.. hepsi sorunlu.

RufSkynoN

Kıdemli Üye
15 Tem 2016
2,206
0
Vatan'
Hocam internetim olduğu halde mesajlar gelmiyor ve gönderiliyor ama tek tık olarak kalıyor.Teli 4 5 kere aç kapat yapınca geliyor

reina32

Yeni üye
18 Nis 2016
32
0
Bu plusta kişilerin son görülme kismini göremiyorum yardimci olurmusunuz. Ben kendimi plustan herseyi gizledim onu soyliyim ondan mi oldu acaba? Mavi tik ,online,yaziyor vs. Hepsi gizledim.

Slayer49

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
2,704
0
sonunda türkçe yazıyor ama plus ayarları türkçe değil. keşke onuda belirtseydiniz :)

Saatbes

Yeni üye
23 Ağu 2017
5
0
5.91 de profilime bakıldığında çevrimiçi uyarısını almıyorum tüm adımları uyguladim ama olmuyor yine de. Lütfen yardım eder misiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.