Whatsapp+ PLUS - ANTİ-BAN- / (Özelleştirilebilir Mod'lu Versiyon) v8.45 Güncel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hwepload

Yeni üye
19 Ağu 2017
47
0
Arkadaşlar Maalesef bu dosya virüslü

Virüslü dokümanlar yalnızca sahibi tarafından indirilebilir. bende böyle bir sıkıntı cıkıyor nasıl cozebılırım ?

Hwepload

Yeni üye
19 Ağu 2017
47
0

Aktif olan antivirüs veya koruma sistemi, programı aktif ise kapatıp öyle deneyiniz.

Herhangi bir antivürüs programı kullanmıyorum tarayıcı ayarlarındanda baktım bir koruma gözükmüyor windows defenderıda kapadı sorun hala aynı google drive kendi kısıtlamış olamazmı bendemı sıkıntı var ?

#By.KapTaN

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
2,340
7
Teşkilat
Herhangi bir antivürüs programı kullanmıyorum tarayıcı ayarlarındanda baktım bir koruma gözükmüyor windows defenderıda kapadı sorun hala aynı google drive kendi kısıtlamış olamazmı bendemı sıkıntı var ?

Evet haklısınız, yeniden kontrol ettim Drive korumaya almış sanırım :
Kod:
Maalesef bu dosya virüslü

Virüslü dokümanlar yalnızca sahibi tarafından indirilebilir.
En kısa zamanda yeni link eklenir.

ProTeknoAdam

Uzman üye
10 Ara 2017
1,182
0
İstanbul
Arkadaşlar böyle modlu WhatsApp isimli uygulamalara telefon numaranızı vermeyin cidden olacak büyük sorunlar var boşversene modsuz kullanın :D

Ruh

Adanmış Üye
10 Eyl 2015
6,465
45
Arkadaşlar böyle modlu WhatsApp isimli uygulamalara telefon numaranızı vermeyin cidden olacak büyük sorunlar var boşversene modsuz kullanın :D

Abo2sadam sürümü sağlamdır. Orjinal whatsappı 1 ay bile kullanmadım. Bunu senelerdir kullanıyorum, bir sıkıntı yok. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.