Whatsapp+ PLUS - ANTİ-BAN- / (Özelleştirilebilir Mod'lu Versiyon) v8.45 Güncel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
7 Tem 2007
9,549
90
Yapmadim ama sadece durumlari ve cevrim ici olanlari gosteriyor 3 gundur bende anlamadim

Aynı sorun bendede var :(

Profilime kim baktidada hata var bence ben ilk gun 3 telefondan baktim onlar cikmadi ve konusmadigim engel yedigim insanlar cikiyor 2 3 arkadasimda 2 3 aydir whatssapa hic girmemis son görülmede onlar cikiyor log larda buyuk bir sorun var kesinlikle

Sorun giderildi güncel sürüm eklendi. Profile bakanları görme özelliği aktif... Sorunsuz kullanabilirsiniz....

bebas

Uzman üye
29 Ağu 2015
1,163
1
Eyvallah güncelliyorum^^
Edit: Albayım bir önceki modu atsana bunu beğenmedim bekliyorum çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:

ksk04ksk

Yeni üye
19 Eyl 2015
6
0
Paylaştığın yeni surumde profiline girdigim kişi ne zaman online olsa bildirim geliyor benim profilime girmeden

gksel

Katılımcı Üye
6 Şub 2011
943
0
Profile bakanları görmek için ve listenizdeki biri çevrimiçi olunca uyarı almak icin
Plus ayarları < ana sohbetler ekranı < kişi çevrimiçi tostu < etkinlestir ve ses olarak beep sesi gibi kısa bi ses ayarla

Mantık şudur. Daha önce görüştüğümüz kişi her çevrimiçi olduğunda ekranda uyarı alırsınız.
Daha önce hiç gorusmediginiz birinin ekranda çevrimiçi uyarısını görürseniz o sizin profilinize bakıyor demektir. Anlamayan ya da olmaz öyle şey diyen versin numarasını profiline baktığım anda görürsünüz beni ekranda.

Son olarak siz cevrim dışı iken kimler online olmuş kimler profil yazısını değişmiş vs. Gibi bilgilere plus ayarları < diğer başlığı altında bulunan whatsapp.log dosyasını oku seçeneğine tıklayın .

kardeş yani. daha öance görüştüğümüz kişi profilimize bakarsa bize uyarı olarak gelmicekmöi? bide root gerektirrirmi ?

gksel

Katılımcı Üye
6 Şub 2011
943
0
Screenshot_2015-10-11-01-27-05.png
Uyarı gelecek, root gerektirmez.
kardeş en az 25 dk dır bekliyorum.

7 Tem 2007
9,549
90

Ruh

Adanmış Üye
10 Eyl 2015
6,465
45
Selamun Aleyküm

Hocam iki sorum olacaktı.

1- Bu sürümde mesajlaşma ekranında orjinal whatsappın duvar kağıdı mevcut mu?

2- Diğer sürümdeki gibi bu sürümde de whatsapp içerisinden internetten görsel araması yapabiliyor muyuz?

Teşekkür ederim.

7 Tem 2007
9,549
90
Selamun Aleyküm

Hocam iki sorum olacaktı.

1- Bu sürümde mesajlaşma ekranında orjinal whatsappın duvar kağıdı mevcut mu?

2- Diğer sürümdeki gibi bu sürümde de whatsapp içerisinden internetten görsel araması yapabiliyor muyuz?

Teşekkür ederim.
A.slm
1- Mevcut evet
2- Görsel aranabiliyor.

Ayrıca yeni whatsapp sürümü v.3.50 eklendi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.