Whatsapp+ PLUS - ANTİ-BAN- / (Özelleştirilebilir Mod'lu Versiyon) v8.45 Güncel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
7 Tem 2007
9,549
89
Eski hali gibi oldu diyebilirim.. Orjinal ayarlar kısmı Türkçe ye döndü yine
whatsapp 2 olan 4.70 sürümüne ne zaman türkçe gelecek agabey ?
Onu eklemeyi unuttum. Ekliyorum
Abo2sadam sürümünün plus ayarları dahil olan Türkçe bir sürüm mü, yoksa plus ayarları hâlâ İngilizce mi? ( :
Uzun bi süredir plus ayarları İngilizce. Çok önceki sürümlerde Türkçe vardı. Sanırım sık güncellemeden artık sadece tek dilde edit yapılıyor. En azından normal ayarların Türkçeye dönmesi iyi oldu

kemalovic

Katılımcı Üye
12 Mar 2016
359
0
Nereye
Eski hali gibi oldu diyebilirim.. Orjinal ayarlar kısmı Türkçe ye döndü yine

Onu eklemeyi unuttum. Ekliyorum

Uzun bi süredir plus ayarları İngilizce. Çok önceki sürümlerde Türkçe vardı. Sanırım sık güncellemeden artık sadece tek dilde edit yapılıyor. En azından normal ayarların Türkçeye dönmesi iyi oldu

beklıyorum abi :/ :)

barkut

Yeni üye
20 Şub 2011
1
0
Belki yeri değil ama iphone'lar için whatsapp+ plus var mı? Bu arada emeğine sağlık ..

byemre117

Üye
1 Kas 2014
226
0
Normal whatsapp'ta aldığım yedeği bu plus'a yükleyebiliyoruz peki bu plusta alacağımız yedeği sonradan plusu silip normal whatsapp'a yükleyebiliyor muyuz? (Benim normal whatsapp ta silemediğim bir mesaj var bu bendeki whatsappi silip plus kurup yedek yükliyim diyorum ondan sonrada o mesajı burdada silmeyi deniyim silinirse yedek alıyım sonrada plusu kaldırıp normal whatsapp ı kurayım onada o yedeği yükliyim böylece o mesajı silmiş olayım diyorumda) biraz uzun olduğu için kusura bakmayın arkadaşlar önemli gerçekten de benim için. Cevaplarsanız sevinirim.

Realson

Yeni üye
26 Şub 2016
4
0
Emegine saglik benim kafamda bir soru var. Hani telefonu eline alip baktiklarinda bircok konusmamizi grubumuzu gormesinler sadece bizim onlara gostermek istedigimizi gorsunler bi nevi android profilleri gibi gruplari gizlemek icin silmek gerekiyor malum boyle bi ozelligi varmi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.