Whatsapp+ Profiline Bakanı Öğrenme (RESİMLİ ANLATIM)

CETQ

Uzman üye
28 Şub 2011
1,297
0
bluestacks whatsapp kuramadım onaylama kısmında otomatik sms bekleniyo diyo kod girme yeri yok , yapabilen var mı

emin2470

Katılımcı Üye
23 Nis 2015
426
0
Yazılanların hepsini yaptım fakat bende ekli olmayanlar benim profilime baktığında yazmıyor, sadece konuşma listemdeki insanların ne zaman çıkıp girebildiklerini değiştikleri resimleri ve durumları görebiliyorum Sebebi nedir?
2/ Profilime biri girdiğinde "Profil fotoğrafı güncellendi ahmet" tarzında bir yazı mı oluyor, normalde hepsi numara ama profilime bakınca isim olarak yazıyor öylemi yani?
3/ 2.maddede yazdığım gibi oluyorsa bu sadece ben çevrimiçiyken mi bakanları gösteriyor,
4/ Biraz sıkıntı yaşasam da gerçekten çok yararlı bir konu olmuş, teşekkürler

7 Tem 2007
9,549
90
Yazılanların hepsini yaptım fakat bende ekli olmayanlar benim profilime baktığında yazmıyor, sadece konuşma listemdeki insanların ne zaman çıkıp girebildiklerini değiştikleri resimleri ve durumları görebiliyorum Sebebi nedir?
2/ Profilime biri girdiğinde "Profil fotoğrafı güncellendi ahmet" tarzında bir yazı mı oluyor, normalde hepsi numara ama profilime bakınca isim olarak yazıyor öylemi yani?
3/ 2.maddede yazdığım gibi oluyorsa bu sadece ben çevrimiçiyken mi bakanları gösteriyor,
4/ Biraz sıkıntı yaşasam da gerçekten çok yararlı bir konu olmuş, teşekkürler

Konuda anlattığım online toast kısmını aktif yaptıysan listende olmayan biri baktığında görürsün. İspatı uygulamalı olarak yapılır istersen :)

İlk kurulumda log ekranındaki resim güncellendi uyarısını dikkate alma. İlerleyen günlerde göreceğin resim güncellendi durum yazısı değişti gibi bildirimler doğrudur.

Herzaman görüştüğün kişiler profiline bakmasa da her online olduklarında çevirimiçi bildirimi gelir. İstemediğimiz bi özellik.

Hiç görüşmediğin birinin bildirimi gelirse yada sende kayıtlı olmayan bi numara görürsen profiline bakılmış demektir.

Sen çevrimdışı da olsan profiline bakan yabancı numaraların kaydını görebilirsin.

İyi forumlar :)

fansonic

Yeni üye
25 Tem 2012
14
0
1)Durum değiştirenler profilimize bakmış oluyo mu reis?
2)Oraya bidirim gelmesi için çevrimiçi olması yeterli oluyo profile girmesede bunun nedeni nedir?

CETQ

Uzman üye
28 Şub 2011
1,297
0
bence bunun profiline kim baktıyla alakası yok , rehberinde kim kayıtlıysa onların durumlarını log yapıyokaç tane farklı numara denedim değişen bişey yok

CETQ

Uzman üye
28 Şub 2011
1,297
0
İtinayla ispatlanır ;)

Rica ederim

aynen oluyomuş , yada ilk başta yanlış felan yaptım heralde
yabancı no ile denedim oluyo
image.png

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.