Whatsapp ta Bilmediginiz 3 Yeni Özellik

rootluandroid

Katılımcı Üye
31 Eki 2015
477
0
arkadaslar meraba whatsapta 3 cesit yazi cesidi oldugunu biliyormuydunuz ?
ITALIK
KALIN
veya
USTÜ CIZILI
Gerci bu alti cizili oldu da :) neyse nasil yapildiginiz biliyorsaniz buyrun devami video da :)
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=BeGAgGZW-58[/ame]

rootluandroid

Katılımcı Üye
31 Eki 2015
477
0
kısaca bukadar uzun uzun anlatmak yerıne _metin_ ~metinnnnnnnnnnnnnnnn~ yazsana ?

Bu yorumun amaci ne onu anlamdim herkes bu forumu kullanmiyor benim youtubeden gelirim var youtubeye video cektim ve buraya da paylasmak ostedim tesekkur edecegine kisaca yazsana diyosun sacmalamissin reamen kusura bakma

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.