WhatsApp Takip Uygulamaları Mantığı

mercanm

Üye
2 Eyl 2008
178
1
Merhabalar merak ettiğim bir soru var. Doğru yeremi açtım konuyu emin değilim. Play store ve App Store üzerindeki WhatsApp numara çevrimiçi takip uygulaması hangi mantıkta çalışıyor , program karşıdakinin çevrimiçi olduğu dakikayı ve bu tip bilgileri nasıl kayıt altına alıyor bunu merak ediyorum bu tip bir uygulama yazmak maliyetli mi olur ?

ekipkaya

Üye
13 Ocak 2019
106
8
Gizli.
Değerli üyemiz. Bu Tür uygulama Takip uygulamasıdır. hedef Kişinin ne zaman Girdiği Kaç dakika whatsapta Vakit geçirdiğini Belgeler Ve size sunar
Bu Tür Program yazmak Bilgi Ve Beceriye bağlıdır şayet siz sadece tek başına kullanmak istiyorsanız kendiniz yazabilir ve Kullana bilirsiniz. Yok Google Playda
İnsanlara sunmak istiyorsanız Whatsap sizi Sikayet etme olasılıgıda söz önünde bulundurmakta Fayda vardır. Sonuçta whatsap yetkililerden izinsiz yaptığında böyle sonuçlar
doğura biliyor iyi forumlar dilerim

mercanm

Üye
2 Eyl 2008
178
1
Peki tam olarak nasıl çalışıyor sanal bir numara üzerinden mi takip etme durumu oluyor nasıl yazıp bunu Google play üzerinde satabilirim üyelik

ekipkaya

Üye
13 Ocak 2019
106
8
Gizli.
Peki tam olarak nasıl çalışıyor sanal bir numara üzerinden mi takip etme durumu oluyor nasıl yazıp bunu Google play üzerinde satabilirim üyelik

iyi geceler sevgili üyemiz Eğer Yazılımda Bilginiz varsa bunu benden daha iyi bilmeniz gerek Ve cevap vermek olursak.
whatsap kişisel verilere izin verilme yetkisi. vermek ve whatsap dosylarında biraz uğrascaksınız gibime geliyor
bu konularda bilgim yok kusura bakmayıniyi forumlar

XKaraGERGEDANX

Uzman üye
19 Ocak 2021
1,372
113
3301/1.1.ano
benim gördüğüm bir uygulama ne kadar süre çevrimiçi olduğunu gösteriyordu o da şöyle çalışabilir bir kişiye mesaj yazıp silsen bile o kişinin çevrimiçi olduğunu vs. anlayabilirsin sürekli wp den adama bakıyor çevrimiçi yazıyor ise söylüyor sanaırım

bay404

Uzman üye
1 Mar 2020
1,671
42
Antalya
Merhabalar merak ettiğim bir soru var. Doğru yeremi açtım konuyu emin değilim. Play store ve App Store üzerindeki WhatsApp numara çevrimiçi takip uygulaması hangi mantıkta çalışıyor , program karşıdakinin çevrimiçi olduğu dakikayı ve bu tip bilgileri nasıl kayıt altına alıyor bunu merak ediyorum bu tip bir uygulama yazmak maliyetli mi olur ?

Merhaba mercanm, ben bu tarz uygulamaların arkaplanda çalıştığını düşünüyorum. Bir while döngüsü ile whatsapp uygulaması sürekli kontrol edilerek son görülme değerinin çevrimiçi olması durumunda while döngüsünden çıkıp bildirim gönderiyor olabilir. En mantıklısı bu şekilde olurdu. Maliyet sorunun cevabı ise kendin yazacaksan bunun bir maliyeti yok zaten ama bunu başkasına yaptırma anlamında sorduğunu düşünüyorum. O da çok maliyetli olmayacaktır. Çünkü çok da zor bir mantığa sahip değil. İyi forumlar geçirmeniz dileğiyle. :diablo

DarkS0LDIER

Deneyimli Moderatör
5 Ara 2019
1,764
409
Sydney
Takip uygulaması sizden kullanım izni gibi izinler istiyorsa büyük ihtimalle sizin WhatsApp hesabınız üzerinden takip ediyorlar. Bu da büyük ihtimalle havuz mantığı ile çalışıyor. Başkası uygulamadan sizin durumunuza baktığın da 10 dakika aktif kaldı diye bilgi verebilir. Bu da WhatsApp hesabınızı sadece siz değil 3.parti uygulamalarda kullanıldığını gösterir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.