Whatsapp yardım

The Ratar

Katılımcı Üye
13 Nis 2013
747
0
Benim iPhone vardı sorun çıkardığı için garantiye verdim vermeden önce sohbeti yedekledim tel sıfırlandı fakat yorum mesaj gelmiş ve ben bilmiyorum mesajları şimdi ben başka iPhone'da whatsappı kursam o kurulu olmadan önceki gelen mesajları görebilir miyim

7 Ocak 2016
180
0
Whatshpp Mesaj Yedeği Almışsan Eğer Kurulum Yaptıgın Zaman Yedeklenen Mesajlar Yüklensin Mi İbaresi Çıkar. Yani Yükleme Esnasında Seçenek Sana Aittir. Yedeklemeleri Yüklersen Mesajlar Gelir. Ama Sadece Yedeklenen Mesajlar Gelir Kardeşim, Böyle Biliyorum Yani Denedim.

7 Ocak 2016
180
0
Şöyle İzah Ediyim Kardeşime, Bende Telefonumdan Oldum, Whatshpı Bşka Telefondan Kurdum. Sadece Yedeklenen Mesajlar Geliyor. Onun Ardı Sıra Yollanan Mesajları Göremiyosun.

7 Ocak 2016
180
0
Bizzat Karşı Karşıya Kaldım Öyle Bişiyle Yok Sanırım Ama Yinede Ümidini Kesme Kardeşim, Konulara Bak.
Yakamoz1319 Abimizin Paylaşımlarına Bak, Android İşletiminden En İyi O Anlıyor. Android Konularına Bak.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.